Xeon X5450 300-400 TL ikinci el ekran kartı önerisi

RX 460 ile GTX 760 arasında fazla bir fark yok hatta 760 performans anlamında bir adım daha önde. Kat kat performans uçurumu yok iki kart arasında.
Hangi videodan karşılaştırdınız veya bir kaynakçanız var mı ben bulamadım ikisinin videosunu. Yakın kartlar olsa karşılaştırma videoları olmaz mıydı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@r.yasar10 , yol göstermesi açısından bu iki videoyu inceleyip karşılaştırma yapmanızı öneririm. Çok fark yok aralarında DX11'de GTX 760 biraz daha güçlü hatta bazen 460 ile benzer sonuçlar alınıyor; DX12 Vulkan performansı olarak RX 460 biraz daha önde ve daha güncel bir kart. Aslında RX 460 daha mantıklı bir seçenek bu durumda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı