Xeon X5450 soğutucu blok için fan önerisi

safadoganayss

Hectopat
Arkadaşlar elimde 6 bakır borulu Cooler Master'in bir soğutucu bloğu var fakat fanı kayıp. Fan önerisi istiyorum. Sesli olması çok önemli değil sadece yüksek hava akışı olsun bana yeter.

Xeon X5450 işlemcimi 3.8 GHz hızında günlük olarak da stabil olarak kullanmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde 6 bakır borulu Cooler Master'in bir soğutucu bloğu var fakat fanı kayıp. Fan önerisi istiyorum. Sesli olması çok önemli değil sadece yüksek hava akışı olsun bana yeter.

Xeon X5450 işlemcimi 3.8 GHz hızında günlük olarak da stabil olarak kullanmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Abi ben de o işlemciden kullanıyorum nasıl OC yaptın.

İki vida arasını ölçtüğümde 9.5 cm çıkıyor tam kaç santimlik kestiremedim. İnternetten Cooler Master'ın bu ürününü de aradım bulamadım, gün içerisinde fotoğrafını atarım.
Blok bu , üstünde tek vidayla tutturulmuş bi 8cmlik fan var onunla idare ediyorum.

Dosya Ekleri

• 20200301_142115.jpg
    20200301_142115.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı