XEON X5460 işlemci GTX 750 oyun performansı

Yazarsan sevinirim 1 haftadır düşük bütçe sistem arıyorum en cazip bu geldi bide sorum olacak dostum bu parçalari tak çalışırmi yzksa BIOS lami uğraşacas
Kaç tl Ye mal oldu birde psunu öğrenebilirmiyim
Yazarsan sevinirim 1 haftadır düşük bütçe sistem arıyorum en cazip bu geldi bide sorum olacak dostum bu parçalari tak çalışırmi yzksa BIOS lami uğraşacas

Yeni konu aç. Ayrıca bütçe söyle ona göre önerelim.

Hocam ben sistemi topladım kendimce. Haziran ayında sipariş vermeyi düşünüyorum. Bütçe kısıtlı olduğu için, pek beklentim yok. Fortnite oynatsın yeter. Bütçe 1600-1700 TL. Azerbaycanda yaşadığım için bizde gümrük parası ve s. yok.
GTX 750 Ti ve E5450 sistem toplamayı düşünüyorum.

Hocam ben sistemi topladım kendimce. Haziran ayında sipariş vermeyi düşünüyorum. Bütçe kısıtlı olduğu için, pek beklentim yok. Fortnite oynatsın yeter. Bütçe 1600-1700 TL. Azerbaycanda yaşadığım için bizde gümrük parası ve s. yok.

Uzay montaj vb. Olur diyorsan Ryzen 3 2200G ile bir sistem alınabilir.

bu bütçe bence yeterli... ben şu an topladığım sistemi çok çok daha ucuza topladım.

1600-1700 TL'ye RX 570'li bir sistem toplanır zorlanırsa. İ5 4XXX bir işlemci ve anakart, 8 GB 1600 MHz RAM falan çok daha performanslı olur.

1600-1700 TL'ye RX 570'li bir sistem toplanır zorlanırsa. İ5 4XXX bir işlemci ve anakart, 8 GB 1600 MHz RAM falan çok daha performanslı olur.
Monitör dahil topladım 1650 TL ye.
1600-1650 TL tutuyor toplamda.
Hocam bu arada Aliexpress de RX serisi pahalı. İntel tabanında bir sistem daha ucuza mal oluyor.

Monitör dahil topladım 1650 TL ye.
1600-1650 TL tutuyor toplamda.

Hocam bu arada Aliexpress de RX serisi pahalı. İntel tabanında bir sistem daha ucuza mal oluyor.
RX 470 mining kartı 500 TL'ye bile bulunuyor zorlanırsa. Tabii ki önermiyorum ama çok ağır mining yapılmadıysa kart hala kullanılabilir. Monitör dahil sizin kararınız dediğim gibi. Keşke en azından bir RX 560 falan kullansaydınız Türkiye'den.
Acaba siz şu anki işlemcinizden memnun musunuz? Ben de aynı işelmciyi alıp 1050 ti ile veya 1060 ile kullanmayı düşünüyorum da.
En kısa sürede RX 570 takmayı düşünüyorum. Konularıma bakabilirsiniz almıştım ama arızalı karttı maalesef. 2. el aldım ben bu sistemi toplam 750 TL'ye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı