Xeon X5460 overclock ve işlemci modlama

ayhanaktas

Decapat

Hiçbir oyunlarda kasma donma olmadan sorunca oynanıyor.
Bu sisteme Windows 10 kuramadım, işlemci modlamak geretiyormuş ve ayrıca bu siteme yani işlemciye overclock yapamıyorum. RAM ise 1060 MHz calısıyor artıramıyorum. Sistem acmıyor, nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
genius239239.myweb.hinet.net/771/ bu siteden anakart modelinizi bulup BIOS güncellemesi yapınız WIN10 yükleyebilmek için. OC konusu ise o anakartın OC performansı yok denecek kadar az yapamamanız normal.

genius239239.myweb.hinet.net/771/ bu siteden anakart modelinizi bulup BIOS güncellemesi yapınız WIN10 yükleyebilmek için. OC konusu ise o anakartın OC performansı yok denecek kadar az yapamamanız normal.
o siteden indirdim ama usb atıyorum . bios güncellemeyi başlatamıyorum . o kadar video izledim vb vb beceremedim. peki FOXCONN G41MXE ile olur mu ?

Olur.
Olur dedim ama içimde kaldı işlemci için olur dedim o anakartlada OC yapamazsın haberin olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı