Xeon X5460 sistem kasma sorunu

GAMERSTRES

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, işlemcim sıfır yeni çalışıyor fakat anakartımda çok donma kasma yapıyor anakart ve sistemim:
  • GTX 770
  • 8GB RAM
  • Xeon X5460
  • ECS G41T-M7 Anakart
  • 300W PSU (600W ile değişecek)
Yardım edebilecek kimse yok mu koca forumda

Son düzenleme:
  • BIOS modlama işlemi yapıldı mı?
  • GTX 770 sistemin 300W PSU ile çalışması mucize. O sistemi PSU değiştirmeden çalıştırmayın bile.
  • Sistemin işlemcisi ve ekran kartı güncellendiyse temiz bir Windows 10 kurulumu yapın.

@Mert Bios modlama yapılmadı işlemci LGA771 normalde ama 775 modlusunu aldım direk taktım hiçbir işlem yapmadım biosa anakarta çok acayip yavaş bilgisayarım fakat q8200 takınca çok hızlanıyor
  • GTX 770 sistemin 300W PSU ile çalışması mucize. O sistemi PSU değiştirmeden çalıştırmayın bile.
  • Sistemin işlemcisi ve ekran kartı güncellendiyse temiz bir Windows 10 kurulumu yapın.
Bi bakarmısın lütfen
gerçekten yardıma ihtiyacım var
@Mert Bios modlama yapılmadı işlemci LGA771 normalde ama 775 modlusunu aldım direk taktım hiçbir işlem yapmadım biosa anakarta çok acayip yavaş bilgisayarım fakat q8200 takınca çok hızlanıyor

Bi bakarmısın lütfen
gerçekten yardıma ihtiyacım var
@Mert hocam 10 dakikada hallederiz lütfen babam kızıyor gittin kötü işlemciyi aldın diye

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı