Çözüldü XFX 5600 XT 14 Gbps VBIOS nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emreburak

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi yanlışlıkla 14 Gbps yerine 12'lik BIOS yüklemişim. Eskiyi de yedekleyemediğim için sorun oluştu. İnternette araştırdım ama bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Olmadı şimdi yazmıyor ki. Acaba kutuda yazıyor mu ki? Bir de sen 12 gpbs demişsin ama bak o yapıştırma kağıdında 14 gpbs okudum ben. Neyse sen kutuya da bak üşenme de yoksa işimiz zor biraz.

Kutu da yanımda zaten kart 14 Gbps. Fotoğrafta da görürsün 12 Gpbs'lik BIOS yüklemişim. Eski orijinal BIOS'u arıyorum, onu bulamadım bir türlü.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-10-27 at 05.36.32.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-27 at 05.36.32.jpeg
    106,9 KB · Görüntüleme: 48
  • WhatsApp Image 2020-10-27 at 05.36.21.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-27 at 05.36.21.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi problem ne biliyor musun? Sen yanlış BIOS yükledin parça numarası sistem alt sistem numarası vs gibi aradığım şeyleri yanlış veriyorsa diye tırsıyorum. Yoksa AMD'de yazanlara göre zaten senin BIOS'u buldum ben.

Sen belirsiz doğrulanmamış bir BIOS'u yüklemişsin unverified yazanlardan yüklemişsin. Şimdi bak tamam garantiye yollayacaksın ama muhtemelen kullanıcı hatası diyecekler senden para alacaklar. Yine de gönder tabii ki ama şu doğrulanmış olanlardan en güncel tarihli olanını yüklemeye ne dersin?

Sen belirsiz doğrulanmamış bir BIOS'u yüklemişsin unverified yazanlardan yüklemişsin. Şimdi bak tamam garantiye yollayacaksın ama muhtemelen kullanıcı hatası diyecekler senden para alacaklar. Yine de gönder tabii ki ama şu doğrulanmış olanlardan en güncel tarihli olanını yüklemeye ne dersin?
Olur tabii ki.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı