XFX 6900 XTli sisteme kasa önerisi

Maxima V12 öneririm bir miktar bütçe aşma imkanı varsa. Konudaki bütün kasalar dandik.

Teşekkürler. Benim konuda başında attığım kasalar küçükse mecbur bütçeyi aşacağım.

Teşekkürler. Benim konuda başında attığım kasalar küçükse mecbur bütçeyi aşacağım.
Küçük değiller de zamanında 400-500'e satılan kasaların 800-900'e satılması fırsatçılık ve fırsatçılıktan bağımsız olarak kalitesiz modeller. Benim attığım kasa ise piyasa normalken 850'den satılan bir kasaydı. Yani fırsatçılık ürünü değil.

Son düzenleme:
Küçük değiller de zamanında 400-500'e satılan kasaların 800-900'e satılması fırsatçılık ve fırsatçılıktan bağımsız olarak kalitesiz modeller. Benim attığım kasa ise piyasa normalken 850'den satılan bir kasaydı. Yani fırsatçılık ürünü değil.
Doğru diyorsun. Herşeyin fiyatı arttı malesef küçük olmayacağını düşünüyorsan benim sistemim için darkflash'ı alayım diyorum. Hem para eklememe gerek kalmaz. Hava sirkülasyonu da güzel diyorlardı. Youtubedan birkaç video gördüm övmüşlerdi hep.

Öyle yapacağım mecbur bekleyecek biraz teşekkürler

Şu kasayı aldım yorumları güzeldi malzeme kalitesi ve hava sirkülasyonu da iyiymiş. İndirime girmiş aldım bende umarım pişman olmam. Yorum yapan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı