XFX 6900XT 15.400 TL!

Yazında bu indirimleri görmek istiyoruz.
Ama sanmıyorum, ekonomi sürekli kötüye gidiyor.
Yazın ekran kartımı yükseltmeyi planlıyorum fakat pek mümkün değil gibi...
Keşke bu indirim yazın olsa hemen alırdım, alanlara hayırlı olsun.

Sende RX 6800 ve 6900XT karşılaştırıyorsun XFX olsa bile soğutması iyi TUF kadar değil tabii ki ama performans ve kas gücü farkı var 6900XT 3090 ile kafa kafaya RX 6800 RTX 3080 ile olay orada.
Hocam xfx firmasını neden gömüyorsunuz anlamadım. Ben 6900xt swft modelinin soğutmasından muazzam memnunum havasız odamda yaz günü %60 fanla hotspotu 75 diğer bölgeyi 60 derece tutuyor. Merc bunun üst modeli ve en iyi 6900xt'lerden biri olarak bahsediliyor. Neyini beğenmediniz anlayamadım acaba ?

Hocam XFX firmasını neden gömüyorsunuz anlamadım. Ben 6900XT swft modelinin soğutmasından muazzam memnunum havasız odamda yaz günü %60 fanla hotspotu 75 diğer bölgeyi 60 derece tutuyor. Merc bunun üst modeli ve en iyi 6900XT'lerden biri olarak bahsediliyor. Neyini beğenmediniz anlayamadım acaba?

Ben gömmüyorum @NeverGive Up bu arkadaş gömmüş yukarıda.

Dolar 8 iken doldurmuşlardır büyük ihtimal stokları.
Hocam AMD MSRP altına satıyor kartları. Newegg'de şu an 809 dolar Merc 319.

AMD muhtemelen %20-25 altına veriyor MSRP fiyatının. Yeni nesil ekran kartlarına yer açmak için stoklarını boşaltıyorlar herhalde. 2018'lerdeki çöküş sonrası piyasadaki ekran bolluğundan dolayı firmalar ekran kartı satmakta zorlanmıştır muhtemelen. Yine öyle bir şey olmasın diye eski nesilleri ucuzdan elden çıkarıp yeni nesil ekran kartlarını satmaya çalışacaklardır. Yeni nesil ekran kartları piyasadaki bolluğa göre eski nesillerden daha iyi satılır çünkü nerdeyse her zaman yeni nesil ekran kartları fiyatına göre önceki nesillere göre daha iyi performans verir. AMD'nin bu kadar hızlı fiyat kırmasının sebebi 7000 serisi ekran kartlarının NVIDIA 40xx serisinden önce çıkarabileceğinden olabilir ama emin değilim.

3090 kafa kafayamı 😂😂😂harbiden yorum yapma araştır arkadaşım 3090 kartı 6900XT ile karıştırıyorsun.

Tamam ben araştırdım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düzenleme: Evet cidden kafa kafaya değilmiş 1 FPS kadar büyük bir fark var.

Tamam ben araştırdım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Düzenleme: Evet cidden kafa kafaya değilmiş 1 FPS kadar büyük bir fark var.
Bu yeni video o eski.

Yeni konular

Geri
Yukarı