XFX HD 6850 sisteme görüntü gelmiyor

neopyron

Centipat
Daha fazla  
Belki çok sorulmuştur ama herkesin müdahalesi farklı oluyor yardımcı olursanız sevinirim. Eski sisteminden birkaç parça ziyan olmasın diye upgrade ederken kullandım.
Thermaltake Lite 650W PSU.
XFX 6850.
WD 120 GB SSD.
WD 1 TB HDD.
Sistem i5 2500K 8 GB RAM'la çalışır durumdaydı.
Everest cube kasada.
i3 12100F.
16 GB 3200 MHz CL16 RAM.
Gigabyte B660M ax anakart ile montaj yaptım ama bir türlü ekrana görüntü alamadım. Ne hata olabilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3200 MHz RAM.
Anakartta buzzer var mı bilmiyorum ama hiç bip sesi gelmiyor, kapatma tuşuna basınca da hemen kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açılmadı ki. Ama sanırım bu kartta hiç bir komponenet bağlanmadan güncelleme yapılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki çok sorulmuştur ama herkesin müdahalesi farklı oluyor yardımcı olursanız sevinirim. Eski sisteminden birkaç parça ziyan olmasın diye upgrade ederken kullandım.
Thermaltake Lite 650W PSU.
XFX 6850.
WD 120 GB SSD.
WD 1 TB HDD.
Sistem i5 2500K 8 GB RAM'la çalışır durumdaydı.
Everest cube kasada.
i3 12100F.
16 GB 3200 MHz CL16 RAM.
Gigabyte B660M ax anakart ile montaj yaptım ama bir türlü ekrana görüntü alamadım. Ne hata olabilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Görüntüyü ekran kartından mı anakartın onboard çıkışından mı alıyorsunuz. İşlemcide Intel HD yokta ondan dolayı.

Görüntüyü ekran kartından alıyorum. Aklıma sonradan geldi q-flash ile bios u güncelledim bütün ekipmanı çıkarıp ama değişen birşey olmadı.

Geri
Yukarı