XFX Marka ekran kartı alınır mı?

Marquee787

Hectopat
Merhaba sevgili dostlar. Bilgisayarıma RX 580 8G ekran kartı almak istiyorum. Ancak markası pek duymadığım XFX. Bu markanın kalite ve ömür açısından iyi midir? Aranızda XFX marka kullanan varsa ve bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sevgili dostlar. Bilgisayarıma RX 580 8G ekran kartı almak istiyorum. Ancak markası pek duymadığım XFX. Bu markanın kalite ve ömür açısından iyi midir? Aranızda XFX marka kullanan varsa ve bilgilendirirse sevinirim.

XFX gayet iyidir ama yanlış değilsem RX500 serisinde pek iyi bir iş cikaramamislardi. RX580 yerine 1060 bakın mumkunse

XFX RX 580 8 GB Sıfır almayı düşünüyorum izlediğim videolarda da bayağı iyi performans veriyor. Öyle çok abartı oyun oynayan birisi değilim o yüzden almak istiyorum.

6 yıllık kart, bir süre sonra 7 yaşında olacak. Sürücü desteği kesildi. Sıfır olduğuna emin misiniz?

XFX RX 580 8GB Sıfır almayı düşünüyorum izlediğim videolarda da bayağı iyi performans veriyor. Öyle çok abartı oyun oynayan birisi değilim o yüzden almak istiyorum.

Oyunla alakası yok RX 500 serisi kartlar kronik sorunlu. WattMan dediğimiz bir problem var ve hiçbir şekilde kalkmıyor bu sorun. Bilgisayar kendi kendine resetleniyor, Oyun kendi kendine atıyor, ekran kartı driverlar kendi kendine siliniyor.. Daha bir sürü sorun mevcut. Eğer alacaksan arkadaşların da dediği gibi RX 6000 serisi kart al.

Yeni konular

Geri
Yukarı