XFX Marka ekran kartı alınır mı?

Oyunla alakası yok RX 500 serisi kartlar kronik sorunlu. WattMan dediğimiz bir problem var ve hiçbir şekilde kalkmıyor bu sorun. Bilgisayar kendi kendine resetleniyor, Oyun kendi kendine atıyor, ekran kartı driverlar kendi kendine siliniyor.. Daha bir sürü sorun mevcut. Eğer alacaksan arkadaşların da dediği gibi RX 6000 serisi kart al.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. RX 6000 serisi için pek bütçe harcamak istemiyorum, fiyatları biraz daha yüksek. Ama yine de bir düşüneyim.

O para o karta verilmez. Az daha verip en kötü Arc A750 mümkünse RX6600 alınmalı.

Bende fiyatını düşündüm aslında haklısınız. En iyisi sıfırdan bilgisayar toplamak ama maaşım asgari ücretin 3/1'i olduğu için aylık takside çok para gidiyor. Okul bitene kadar sadece bir bilgisayar için çalışmış olacağım:(

Merhaba sevgili dostlar. Bilgisayarıma RX 580 8G ekran kartı almak istiyorum. Ancak markası pek duymadığım XFX. Bu markanın kalite ve ömür açısından iyi midir? Aranızda XFX marka kullanan varsa ve bilgilendirirse sevinirim.
Aynı marka ve aynı model karta sahibim oldukça da memnunum.
Afox markasının vardı n11 de o kart 3900 Lira civarına geliyor kupon ile ve o da sıfırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı