XFX merc 319 vs PowerColor Red Devil

Blonde_Wolf

Femtopat
Daha fazla  

Fiyatları hemen hemen aynı, hangi modeli almak daha iyi olur, nedeni ile birlikte yazar mısınız?

Bir de site güvenilir mi bilen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ilk tercihim Merc, ikinci tercihim Red Devil olurdu. Bu tercih Red Devil kötü olduğundan değil, ikisi de üzmez ve bence 6700xt için alınabilecek en üst markalar. Firmanın güvenilir olup olmadığı hakkında fikrim yok.

Benim ilk tercihim Merc, ikinci tercihim Red Devil olurdu. Bu tercih Red Devil kötü olduğundan değil, ikisi de üzmez ve bence 6700xt için alınabilecek en üst markalar.
Red devil modelinin türkiyede daha çok alıcısı olmuş anladığım, ben tasarım olarak xfx merc modelini alma taraftarıydım ancak çok yorum göremediğim için kararsız kaldım. Aktif olarak kullanan arkadaş varsa bilgilendirirse çok iyi olur.

Red devil modelinin türkiyede daha çok alıcısı olmuş anladığım, ben tasarım olarak xfx merc modelini alma taraftarıydım ancak çok yorum göremediğim için kararsız kaldım. Aktif olarak kullanan arkadaş varsa bilgilendirirse çok iyi olur.
Dediğim gibi ikisi de üzmez çünkü 6700xt için alınabilecek en üst seviye markalar. Karşılaştırmalarda görüldüğü üzere fan devri biraz daha yüksek olmasına rağmen Merc 3dB civarı daha sessiz çalışıyor. Ayrıca 2. resimde görüldüğü üzere overclock karşılaştırmasında da önde görülüyor. Tabiki bu sadece inceleme amacıyla yapılmış bir overclock karşılaştırması ev kullanımında işler değişebilir.

Adsız.jpg

Dediğim gibi ikisi de üzmez çünkü 6700xt için alınabilecek en üst seviye markalar. Karşılaştırmalarda görüldüğü üzere fan devri biraz daha yüksek olmasına rağmen Merc 3dB civarı daha sessiz çalışıyor. Ayrıca 2. resimde görüldüğü üzere overclock karşılaştırmasında da önde görülüyor. Tabiki bu sadece inceleme amacıyla yapılmış bir overclock karşılaştırması ev kullanımında işler değişebilir.

Eki Görüntüle 1752013
Hocam xfx sipariş veriyorum. 😀

Geri
Yukarı