PowerColor Red Devil 6700XT vs XFX Speedster QICK 319 6700XT

Daha fazla  
Arkadaşlar şu an ürünler arasında yaklaşık 1500TL'lik bir fark var. XFX markası 1500 TL daha ucuz. Red Devil çok güzel bir soğutmaya sahip diye biliyorum ve. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. 1500 TL'ye değecek bir fark var mı sizce?

Linkleri bırakıyorum:

Teşekkürler arkadaşlar, XFX alıyorum o zaman. İşlemciyi de 5600x veya 5700x'in indirimlerini kovalayıp birini tercih edeceğim.

Hocalarım bir sorum daha olacak sizlere. 6750XT'nin boyutu 323 mm olarak yazıyor ve benim elimde ASUS TUF GT301 var ve bunun da teknik özelliklerinde MAX GP boyutu 320 mm olarak gözüküyor. Sığar mı sizce? Sığmaz ise bir alternatif bir şey yapabilir miyim? @Crexyyy @Asmerrrr @Emma Stone @Elio Talvinen

Son düzenleme:
Teşekkürler arkadaşlar, XFX alıyorum o zaman. İşlemciyi de 5600X veya 5700X'in indirimlerini kovalayıp birini tercih edeceğim.

Hocalarım bir sorum daha olacak sizlere. 6750XT'nin boyutu 323 mm olarak yazıyor ve benim elimde ASUS TUF GT301 var ve bunun da teknik özelliklerinde Max GP boyutu 320 mm olarak gözüküyor. Sığar mı sizce? Sığmaz ise bir alternatif bir şey yapabilir miyim? @Crexyyy @Asmerrrr @Emma Stone @Elio Talvinen

Ucu ucuna sığabilir ama zaten 6700XT almayacak mısınız?

Hocam bence aradaki performans farkı 1000 liraya değmez.
Hocam gaming gecesi indirimi ile XFX Merc 6750XT aldım. Siparişler geldi elime bir kaç güne sistemi toplayacağım. Ancak kasaya sığar mı sığmaz mı konusunda hala emin değilim. Kasa GT301 Asus'un ve GPU size 320mm iken kart 323mm. Sığsa da çok ucu ucuna olduğu için acaba problem yaratır mı diye de bir korkum var. Sizce ne olur? @messinicocugu @knyd @Elio Talvinen @Crexyyy

Hocam gaming gecesi indirimi ile XFX Merc 6750XT aldım. Siparişler geldi elime bir kaç güne sistemi toplayacağım. Ancak kasaya sığar mı sığmaz mı konusunda hala emin değilim. Kasa GT301 Asus'un ve GPU size 320mm iken kart 323mm. Sığsa da çok ucu ucuna olduğu için acaba problem yaratır mı diye de bir korkum var. Sizce ne olur? @messinicocugu @knyd @Elio Talvinen @Crexyyy
Ucu ucuna sığarsa problem yaratmaz ama sığar mı kesin bir şey diyemem. Sığmaz gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı