XFX Radeon RX 6700 XT Speedster nasıldır?

Bütçe
10000

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Selam, R5 3600 işlemci kullanıyorum ileride upgrade'lemeyi düşünüyorum. Şu anda halihazırda XFX Radeon RX5500 XT 8 GB kullanıyorum, ekran kartımı değiştirmek istiyorum 6700XT'ye upgrade'leyeceğim. 1080p oyun performansında R5 3600 ile sıkıntı yaratır mı? Ve kart hakkında düşünceleriniz nedir?

2 ay önce arkadaşıma güncelleme yaptık. 3600 ile sıkıntı yaşadı. 5800x3D almak zorunda kaldık. Kart güzel.

R5 5600 ile beraber Phantom Gaming D 6700 XT kullanıyorum. Bu işlemciyle bile yer yer darlıyor. Ekran kartından önce işlemci upgradelemenizi öneririm.

Selam, R5 3600 işlemci kullanıyorum ileride upgrade'lemeyi düşünüyorum. Şu anda halihazırda XFX Radeon RX5500 XT 8 GB kullanıyorum, ekran kartımı değiştirmek istiyorum 6700XT'ye upgrade'leyeceğim. 1080p oyun performansında R5 3600 ile sıkıntı yaratır mı? Ve kart hakkında düşünceleriniz nedir?

Bu işlemciye 6600 XT önerebilirim ancak 6700 XT de Hogwarts Legacy de anca %50 besleyebiliyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci sorun çıkarabilir hocam.

Hocam RX6700 alın. İşlemciyi satıp artan ve gelen parayla da R5 5600 alın.

Hocam RX6700 alın. İşlemciyi satıp artan ve gelen parayla da R5 5600 alın.

Valorant, ETS 2 gibi oyunlar oynuyorum, özellikle Assetto Corsa trafik modunda özel Map'lerde ve grafik paketiyle oynamak istiyorum. Kastırmadan 60FPS oynatır mı? RX5500 XT'de çünkü oynayamıyorum grafik paketi dahi kurmadan. Trafik modunda gece sürüşünde vs.

Valorant, ETS 2 gibi oyunlar oynuyorum, özellikle Assetto Corsa trafik modunda özel Map'lerde ve grafik paketiyle oynamak istiyorum. Kastırmadan 60FPS oynatır mı? RX5500 XT'de çünkü oynayamıyorum grafik paketi dahi kurmadan. Trafik modunda gece sürüşünde vs.

Her oyunda kasmadan oynatır.

Her oyunda kasmadan oynatır.

Şu anlık işlemci değiştirmek gibi bir bütçem yok idare etmem gerekiyor 3600 ile, ekran kartı değiştirme önceliğindeyim. Assetto dışında oyun oynamayacağım zaten. Bir tek onu oynamak istiyorum Ultra grafikte trafik modunda 60FPS'nin altına düşmiycek bir kart istiyorum.

Şu anlık işlemci değiştirmek gibi bir bütçem yok idare etmem gerekiyor 3600 ile, ekran kartı değiştirme önceliğindeyim. Assetto dışında oyun oynamayacağım zaten. Bir tek onu oynamak istiyorum Ultra grafikte trafik modunda 60FPS'nin altına düşmiycek bir kart istiyorum.

Yazdığım gibi 6600 XT işinizi görecektir.

Geri
Yukarı