XFX Radeon RX 6750 XT ucuzluğu

Raptor

Kilopat
Bu linkte görebileceğiniz üzere XFX'in 6750XT ekran kartı diğer 3 fanlı 6750XT'lere göre çok daha ucuz. Bunun sebebini bilen var mı, işin içinde bir bit yeniği falan mı var?

Elde kalmıştır stok bitirmek için indirim yapmışlardır.

Hem AMD, hem de soba gibi çalışan referans tasarımlı bir kart. Kimsenin almak istemiyor da olabilir.

Bu linkte görebileceğiniz üzere XFX'in 6750XT ekran kartı diğer 3 fanlı 6750XT'lere göre çok daha ucuz. Bunun sebebini bilen var mı, işin içinde bir bit yeniği falan mı var?
14.500TL civarına 7700XT'ler var daha performanslı o yüzden 0 almak isteyen ve bütçe çıkamayan kişiler harici kimse almaz. Zaten 2. elde de çok temiz 6800XT'ler daha ucuza bulunabiliyor o yüzden bilen adam 2. el alıyor. 0 almak isteyen de bütçeyi zorlayıp 7700XT veya 4060Ti alıyor.

14.500TL civarına 7700XT'ler var daha performanslı o yüzden 0 almak isteyen ve bütçe çıkamayan kişiler harici kimse almaz. Zaten 2. elde de çok temiz 6800XT'ler daha ucuza bulunabiliyor o yüzden bilen adam 2. el alıyor. 0 almak isteyen de bütçeyi zorlayıp 7700XT veya 4060 Ti alıyor.

14.500TL civarında olan 7700XT'ler Sapphire marka oluyor ve pek önerilmiyorlar diye biliyorum. 2.el kısmı doğru olabilir evet o piyasayı hiç takip etmiyorum o da mantıklı bir seçenek.

14.500TL civarında olan 7700XT'ler Sapphire marka oluyor ve pek önerilmiyorlar diye biliyorum. 2.el kısmı doğru olabilir evet o piyasayı hiç takip etmiyorum o da mantıklı bir seçenek.

Çok abartlılıyor yok sappihe alınmaz yok o bu alınmaz diye. Bende 3070 Ti Ventus 3X aldım. Bana 3060 Ti ROG alırım daha iyi falan diyenler vardı. Kart 3 senenin ardından hala Max gördüğü sıcaklık 75 derece. İnsanlar 2 sene kasalarının içini açıp temizlemiyor. Kart tozdan kirden leş gibi hale gelip zarar görüyor ondan sonra bu seri çok ısınıyor diyorlar.

3 ayda bir kaba 6 ayda bir de detaylı temizlik yaptınmı hiçbir sorun olmaz aynısı laptoplar içinde geçerli.

Geri
Yukarı