XFX RX 5500 XT alınır mı?

donanımsorusu

Centipat
Yok canım hiç tereddüt ile bakma XFX markası özellikle yurt dışında tercih edilen çok sağlam bir markadır aman şüphen olmasın (!) Yani şaka bir yana kullanıcı arkadaşların yorumları sana yardımcı olur. Ben XFX RX 590 kullandıktan sonra bir daha "AMD" ekran kartı ve "XFX" modelini tercih etmeyeceğim :D

Yok canım hiç tereddüt ile bakma XFX markası özellikle yurt dışında tercih edilen çok sağlam bir markadır aman şüphen olmasın (!) Yani şaka bir yana kullanıcı arkadaşların yorumları sana yardımcı olur. Ben XFX RX 590 kullandıktan sonra bir daha "AMD" ekran kartı ve "XFX" modelini tercih etmeyeceğim :D.

Peki saphirre olan modeli alınır mı? Kullananlar hiçbir sıkıntısnın olmadığını söylüyor ama:
.

Peki saphirre olan modeli alınır mı? Kullananlar hiçbir sıkıntısnın olmadığını söylüyor ama:
.
Maalesef kullanmadığım ekran kartı hakkında yorum yapmak bana düşmez. Ben sadece kullanmış olduğum ürünler hakkında yorum ve eleştiri yapabilirim ve sadece kendi görüşlerimi belirtebilirim. Kullananlar sıkıntı yaşamayabilir ama sen alınca sıkıntı çıkabilir yani teknoloji işi biraz da şans işi. Burada sana birçok kişi ekran kartı önerir ama bir sıkıntı yaşarsan çözüme gelince gönderin bomboş kalır :D Senin bir önceki konuna da yazmıştım sanırım tek burası ile sınırlı kalma başka kaynaklara özellikle kullanıcı yorumlarına incelemelere bakabilirsin.

Arkadaşlar ısınma sorunlarından dolayı tüm XFX ürünlerine tereddütle yaklaşıyorum. Bilgisi olan varsa bu ekran kartı herhangi bir ısınma yapar mı 650W PSU'da?
Performans olarak nasıldır (Ryzen 5 1600 12nm ile)?

Eğer düzgün hava akışı olan bir kasan varsa ekran kartı alınır iyice serin çalışsın istersen de fanlarını fuller kullanırsın bence alınılabilir bir erkan kartı.

Arkadaşlar ısınma sorunlarından dolayı tüm XFX ürünlerine tereddütle yaklaşıyorum. Bilgisi olan varsa bu ekran kartı herhangi bir ısınma yapar mı 650W PSU'da?
Performans olarak nasıldır (Ryzen 5 1600 12nm ile)?
Model olarak buna bakabilirsin. Genelde indirimlerde 1700TL oluyor ve gayet iyi soğutmaya sahip.

Yok canım hiç tereddüt ile bakma XFX markası özellikle yurt dışında tercih edilen çok sağlam bir markadır aman şüphen olmasın (!) Yani şaka bir yana kullanıcı arkadaşların yorumları sana yardımcı olur. Ben XFX RX 590 kullandıktan sonra bir daha "AMD" ekran kartı ve "XFX" modelini tercih etmeyeceğim :D
O model ısınıyor baya fakat genel olarak rx 590 lar sıcak çalışıyor. Sağlam markalar olmadığı sürece rx 590 alınmaz bence.

O model ısınıyor baya fakat genel olarak rx 590 lar sıcak çalışıyor. Sağlam markalar olmadığı sürece rx 590 alınmaz bence.
Artık RX 590 alınmaz zaten. Yeni nesil kartlara bakmak lazım.
Eğer düzgün hava akışı olan bir kasan varsa ekran kartı alınır iyice serin çalışsın istersen de fanlarını fuller kullanırsın bence alınılabilir bir erkan kartı.
Eğer ısınma problemli bir ekran kartı tercih edilirse düzgün hava akışlı bir kasa bile kurtarmıyor.

Artık RX 590 alınmaz zaten. Yeni nesil kartlara bakmak lazım.

Eğer ısınma problemli bir ekran kartı tercih edilirse düzgün hava akışlı bir kasa bile kurtarmıyor.
Aynen öyle fakat XFX RX 5500 Xt modelinin ısınma problemi yok ama o fiyata Sapphire nitro+ alınır daha iyi.
Sapphire Radeon RX5500 XT NITRO+ OC RGB 8GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (11295-05-20G) | Teknobiyotik
XFX en ucuz 1900 tl, sapphire daha ucuzmuş :D her türlü sapphire artık.
XFX RX5500 XT THICC II Pro 8GB RX-55XT8DFD6 GDDR6 128Bit | En Ucuzu Akakçe

1 yıldır xfx rx 5500 xt yi kullaniyorum genelde cs GTA falan oynuyorum ekran kartı fanları bile açmiyo oyunlarda da 70 dereceyi geçtini daha hiç gormedim

Yeni konular

Geri
Yukarı