XFX RX 5600 XT THICC II Pro sistem alınır mı?

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bu gece gaming gecesine özel hazır sistem alanlara kulaklık hediyesi var. Bir hazır sistem almaya karar verdim. Sistemde XFX RX 5600 XT THICC II Pro ekran kartı var. Bu ekran kartlı sistem alınır mı, ısı değerleri sorun çıkartır mı?

Merhaba, bu gece gaming gecesine özel hazır sistem alanlara kulaklık hediyesi var. Bir hazır sistem almaya karar verdim. Sistemde XFX RX 5600 XT THICC II Pro ekran kartı var. Bu ekran kartlı sistem alınır mı, ısı değerleri sorun çıkartır mı?
Sistemin geri kalan özelliklerini kahin güçlerimle tahmin etmeye çalışıyorum.

Baktığım yorumlarda pek öyle bir şey görmedim ama

Isınma sorununa buradan:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses sorununa da buradan bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fan devri %100'e geldiğinde deli gibi ses çıkarıyor.

Arkadaşlar ısınma sorunu çok sıkıntı olur mu, fan devrini arttırsam olmaz mı?

Son düzenleme:
Sistemin linki bu Prime 5600 [Yavuz Selim] | i5 10400F RX 5600 XT 6GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bütün sorunlu parçaları değiştireceğim. Benim aklıma takılan ekran kartı.
Cougar kasanın hava akışı pek iyi değil gibi, önü kapalı. Ayrıca alternatifleri de çok kötü. SSD sorunlu, 500 GB bandında adam gibi bir SSD yok. İncehesap'ta doğru düzgün hazır sistem yok, önerim parçaları tek tek toplamanız. Örneğin bu gece 10400F işlemci var, Marvel's Avengers hediyeli. Ondan başlayabilirsiniz. B460M-A Pro anakart da indirimde sanırım, o da çok iyi olur. Böyle indirimlerle çok daha iyi sistemler toplayabilirsiniz.

Geri
Yukarı