XFX RX 570 Coil Whine'ın ne gibi zararları olur?

SefaGmssy

Hectopat
Yer
İzmir Texas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz
İyi günler, değerli forum üyeleri. Ben 3 hafta önce İncehesap üzerinden XFX RX570 4 GB modelini aldım ve dün gece oyun oynarken kasadan cızırtı geldiğini gördüm. İyice dinledim ve ekran kartında geldiğini düşünüyorum fakat bazı konularda ve forumlarda gördüklerime göre PSU'dan gelebilir denildi. Bu sorum FPS'ye etki eder mi? Bana ses hariç ne gibi zararı olur?

PSU: Sharkoon SHP 650 80+

Sadece ses çıkarır başka bir şey olmaz ama elinde garantisi varsa bence hiç bekleme garantiye gönder değişim yapsınlar.

CW'nin sisteme hiçbir zararı yok, tek sıkıntı olan şey CW'nin sesi. Eğer sizi rahatsız etmiyorsa sıkıntı yok.

Zamanla CW sesi artar burada bu konu bayağı bir açıldı hatta ileride ses artınca insanları cidden rahatsız ediyor garantisi varsa gönderin.

Zamanla CW sesi artar burada bu konu bayağı bir açıldı hatta ileride ses artınca insanları cidden rahatsız ediyor garantisi varsa gönderin.
Hocam garantisi var ince hesapa yazdım gönderin dediler ilk defa ürün iadesinde bulunuyorum gönderirken yaninda faturasınıda koyacakmiyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı