XFX RX 5700 XT alınır mı?

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle kullanılır, eğer Ray Tracing değil FPS amaçlıyorsanız alın ama FPS'im azcık düşse ne olacak derseniz 2060 veya 2060S öneririm.

Kesinlikle kullanılır, eğer Ray Tracing değil FPS amaçlıyorsanız alın ama FPS'im azcık düşse ne olacak derseniz 2060 veya 2060S öneririm.
oyundan ziyade iş yayın gibi kullanıcam derslerden sonra ayağımı kessin yeter modundayım oyunlar için :) sizce Rx5700 kötü mü olur ?
vayy Benim bunun hakkında hiç bir bilgim yoktu. Bu da hiç fena değil teşekkürler haberdar ettiğiniz için yalnız şöyle bir sorum var benim anakart pcl 4.0 bu kart pcl 3.0 Sorun olmaz mı? Bir de şöyle bir şey var zaten fps farkı olarak rx5700 daha önde neden 150 lira daha fazla verip daha düşük performans alayım ki ? :/

Son düzenleme:
Oyundan ziyade iş yayın gibi kullanacağım derslerden sonra ayağımı kessin yeter modundayım oyunlar için :) sizce RX5700 kötü mü olur?

Vayy benim bunun hakkında hiçbir bilgim yoktu. Bu da hiç fena değil teşekkürler haberdar ettiğiniz için yalnız şöyle bir sorum var benim anakart PCL 4.0 bu kart PCL 3.0 sorun olmaz mı? Bir de şöyle bir şey var zaten FPS farkı olarak RX5700 daha önde neden 150 lira daha fazla verip daha düşük performans alayım ki? :/

Neden 150 lira için bir ton sorunla uğraşmayı riske alayım ki?
Bu arada bu daha ucuz ve daha iyi Ventus'dan.

Neden 150 lira için bir ton sorunla uğraşmayı riske alayım ki?
Bu arada bu daha ucuz ve daha iyi Ventus'dan.
Ne gibi sorunlarla uğraşıcam ? Yanlış anlamayın bu benim ilk toplama pc'im olucak Sadece beni çok etkileyecek mi ne gibi şeyler olur onu merak ediyorum ?

Geri
Yukarı