XFX RX 580 8 GB nasıl?

Bütçe
1.700 TL
Arkadaşlar merhaba, 1700 TL'ye 2. el XFX RX 580 8 GB ekran kartı almak mantıklı mı? Güvenlik etiketi orijinal ve testleri mevcut.

XFX RX 570 4 GB kullanıyorum. Bence XFX'in RX 500 serisi kartları başarılı değil. Diğer serilere göre daha fazla ısınıyor ve fanları gürültülü. Alıncaksa ASUS, MSI gibi markalar öneriririm. Çünkü zaten RX 500 serisi kartlar ısınıyor.

XFX RX 570 4 GB kullanıyorum. Bence XFX'in RX 500 serisi kartları başarılı değil. Diğer serilere göre daha fazla ısınıyor ve fanları gürültülü. Alıncaksa ASUS, MSI gibi markalar öneriririm. Çünkü zaten RX 500 serisi kartlar ısınıyor.
Öneriniz için teşekkür ederim. Aynı sorunları bende araştırdım. Xfx Amerika'da çok kaliteli ve insanların en çok tercih ettiği bir marka olarak biliniyor. İşi problemi ise zorlama testlerinde %74 seviyelerinde normal gibi, fakat ses sorunu hiç duymadım. İlginiz için teşekkür ederim. 😊

Teşekkür ederim 😊

Bende RX580 8 GB ROG STRIX var, 3 fanlı model. Az önce Forza'da kartımın en yüksek sıcaklığını gördüm, 71 derece %74 fan hızı ve 160W güç tüketimi. XFX için o durum normal sayılabilir.

Bence termal macunun değerleri ile ilgili de olabilir sıcaklık seviyeleri kaliteli bir macun öneririm.

Kartın içi hiç açılmamış üstüne de klimasız 36 derece oda sıcaklığı eklenince durum bu. İşin tuhaf kısmı Forza da durum buyken diğer hiçbir oyunda 65'i geçmemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı