XFX RX 6400 Minecraft'da 73 derece

Marul 12

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft ve Google açık bir şey denedim 1280x1024 monitörümde boşda 5 1600x900 bir monitörde ise 35-40 derece boşdayken bunun sebebi nedir?
-Ve neden bu XFX RX6400 MC de 80 derece.

Adsız.png

Adsız.png

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    205,7 KB · Görüntüleme: 16
Hayır, normal falan değil. Hayatımda çok fazla ekran kartı kullandım hiçbirisi Minecraft'ta %100 ekran kartı kullanmadı. Malearebytes ile tarama yapın, karantinaya alıp sildikten sonra yeniden başlatın.

Evet şart ama 73 derece yine fazla. Kasanızın hava akışı iyi mi?
2 önde 1 arkada var
Hayır, normal falan değil. Hayatımda çok fazla ekran kartı kullandım hiçbirisi Minecraft'ta %100 ekran kartı kullanmadı. Malearebytes ile tarama yapın, karantinaya alıp sildikten sonra yeniden başlatı
fps sabit olmayınca sıcaklık artıyo

Hayır, normal falan değil. Hayatımda çok fazla ekran kartı kullandım hiçbirisi Minecraft'ta %100 ekran kartı kullanmadı. Malearebytes ile tarama yapın, karantinaya alıp sildikten sonra yeniden başlatın.
%100 ekran kartı kullanımını bende görmedim. O normal değil evet. Malwarebytes ve Kaspersky ile Tam Tarama yapılmasını tavsiye ederim. Ama 73 derece, hava akışı iyi olmayan bir kasada takılıysa kart, normal.

Ayrıca oyunda herhangi bir shader vs. yüklü değil değil mi?

2 önde 1 arkada var
Kasa modeli nedir? Yine de bu 73 derece sıcaklık normal değil. Görev yöneticisi dışında MSI AfterBurner'danda sıcaklıkları kontrol eder misiniz?

%100 ekran kartı kullanımını bende görmedim. O normal değil evet. Malwarebytes ve Kaspersky ile Tam Tarama yapılmasını tavsiye ederim. Ama 73 derece, hava akışı iyi olmayan bir kasaday takılıysa kart, normal.

Ayrıca oyunda herhangi bir shader vs. yüklü değil değil mi?

Kasa modeli nedir? Yine de bu 73 derece sıcaklık normal değil. Görev yöneticisi dışında MSI AfterBurner'danda sıcaklıkları kontrol eder misiniz?
son oyuncu oynuyorum x16 pack kurulu

Yeni konular

Geri
Yukarı