XFX RX 6600 alınır mı?

Bütçe
5500TL

MORTEUX

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Amazon üzerinde yaklaşık 5500 TL gibi bir fiyatı var. Alınır mı? Bu modeli nasıldır? AMD eskisi gibi hatalar vermediğini düzeltdiklerini duydum, doğru mudur? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende XFX RX 6700 var, memnun olmadığım birkaç sorun var ama bu kartla mı alakalı yoksa yazılımla mı alakalı tam olarak çözemedim. Kart soğutma bakımından güzel fakat ekran kartı bazlı oyunlarda soğutmak için herşeyini kullanıyor. 2500/3000 RPM'lerde dolaşıyor sürekli ve gürültü açısından çok kötü. Bununla beraber AMD Adrenalin Software yazılımında manuel fan ayarı yapıyorum fakat bir türlü uygulamıyor. MSI Afterburner ile yapıyorum o da sürekli oyuna girerken aç, çıkarken kapat bir yerden sonra sinir bozuyor. Ekran kartı bağlantı yeri sıcaklığı 110 derecelerde oluyor sürekli, muhtemelen fanlarda bu yüzden çıldırıyor. Diğer sorun ise oyun sırasında bilgisayarın kapanması, bu da sıcaklıktan mı tam emin değilim ama bu tarz sorunlar yaşıyorum. Arkadaşlarla ve forumda tartıştığımızda ekran kartı sorunlu olma ihtimali yüksek dendi ama kesin bir şey bulamadık. İlk defa XFX kullanıyorum, ben memnun değilim ama belki de kart sorunlu. Arkadaşlar XFX iyi markadır dediğine göre kartlık bir sorun, kişisel bir şey olabilir. Araştırmakta fayda var.

Geri
Yukarı