XFX RX 6600 ekran kartı jelatini eksik geldi

Chomusuke

Kilopat
Merhaba. Sıfır ürün olarak Hepsiburada üzerinden aldığım ekran kartım bugün geldi. Kutu üzerinde bir sorun yoktu ve ürünü açtım ama kartın üzerinde şu ASMR tarzı soydukları jelatin yoktu. Sadece koruyucu bir naylon vardı. Bu konuda ne yapmam gerekli? İade mi etmeliyim? Kart XFX RX 6600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün daha önce kutu açılışı videosunu izlediniz mi? Bazı modellerde bulunmayabiliyor o jelatin. Belki onda da yoktur. Eğer varsa iade edip tekrar isteyin bence de

Ürünün daha önce kutu açılışı videosunu izlediniz mi? Bazı modellerde bulunmayabiliyor o jelatin. Belki onda da yoktur. Eğer varsa iade edip tekrar isteyin bence de
Kutu açılımlarının çoğunda jelatin vardı. XFX son aylarda bütçede tasarrufa gittiyse sorun yok da, öteki türlü üründe şüphe uyandıran bir eksik.

Aceleniz yoksa bi gönderip tekrar isteyin o zaman ya içiniz rahat etsin.
Talep oluşturdum, sorun çıkarmazlar umarım. Geç olsun da güç olmasın. Teşekkürler.

Firmadan bana ulaştılar ve ellerindeki kartlarda da jelatin olmadığını söylediler. Herhangi bir sorun yaşarsam direkt iade ya da değişim yapabileceğimi, ilgili olacaklarını ilettiler ve kullandıkları dilden dolayı ikna oldum. Kendileri de Türkiye yetkili servisi Oksid Bilişim'e ulaştıklarını ve kartlarda bir sorun olmadığını onaylattıklarını söylediler. Sonuç olarak, testlerde bir sorun çıkmazsa kullanmaya devam edeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı