XFX RX 6600 vs ASUS RX 6600

korro

Hectopat
Daha fazla  
AMD Radeon RX 6600 kart almayı düşünüyorum, Sahibinden sitesinden yani 2. el olacak. Eskiden Asus çok iyi bir markaydı ama şimdi şüpheliyim Asus'tan, pek çok şikayet var nette. Sizce Asus mu alayım XFX mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şikayete bakılacaksa hiçbir marka almayalım bütün markaların tonlarca şikayeti var. Tabii ki ASUS.

Bu arada şikayet illaki olur kastım normal düzeyde şikayet. Her 3 üründen 1I şikayet ediliyorsa tavsiye etmem yaani

Bana kalırsa hangisi ucuzsa onu al derim. ASUS çok serin çalışıyor orası doğru ama sonuçta aynı kartlar.

Bende de 1660 Ti var ASUS çok memnunum. Hem sessiz hem çok serin. Yakın bir zamanda bende RX 6600'e yükseltmek istiyorum eğer rakiplerine göre çok bir fiyat farkı olmazsa ASUS model alırım.

AMD Radeon RX 6600 kart almayı düşünüyorum, Sahibinden sitesinden yani 2. el olacak. Eskiden Asus çok iyi bir markaydı ama şimdi şüpheliyim Asus'tan, pek çok şikayet var nette. Sizce Asus mu alayım XFX mi?
En iyisi ASUS Dual ancak RX 6600 çok ısınan bir kart değil, hangi modeli alırsanız alın RX 6600'ü soğutma konusunda pek sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. XFX SWFT de iyidir bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı