Satılık XFX RX 6700 SWFT

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 09/04/2023 tarihli Tebilon üzerinden XFX RX 6700 SWFT modelli ekran kartını satın aldım. Aldığım günden itibaren sorunsuz bir şekilde kullanmaktayım. Daha yüksek seviye bir ekran kartı için satıyorum. Garantisi devam etmektedir. Kutusu mevcuttur. Oyun açamlı aldım kartı ancak çok fazla ağır oyun oynamadım. Ağır sayılabilecek oyun GoW ve RDR2. kartın içi açılmamıştır, temiz kullanılmıştır. Ankara içi elden teslim edilecektir. Diğer şehirlere havale sonrası kargo yapabilirim. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun. Takas düşünmüyorum, teklif etmeyiniz.

Fiyat: 7250 TL.

Kartın fotoğraflarını ve FurMark testini paylaştım. Tertemiz sorunsuz bir kart. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

Dosya Ekleri

• ek1.jpg
    ek1.jpg
    150,9 KB · Görüntüleme: 61
  • ek2.jpg
    ek2.jpg
    161,1 KB · Görüntüleme: 43
  • ek3.jpg
    ek3.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 38
  • ek4.jpg
    ek4.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 38
  • ek5.jpg
    ek5.jpg
    130,2 KB · Görüntüleme: 49
  • FURMARKTEST.png
    FURMARKTEST.png
    2 MB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Kart daha 1 senesini doldurmadı. Düzenli olarak bakan temiz tutan biriyim. Her hafta pazar günleri temizliğini yapıyorum. Normal de pek değiştirme isteğim yoktu ancak elime belli bir miktar bütçe geçti, kartın üstüne koyup yeni bir kart alacağım için satıyorum yoksa çok memnunum.

Kart daha 1 senesini doldurmadı. Düzenli olarak bakan temiz tutan biriyim. Her hafta pazar günleri temizliğini yapıyorum. Normal de pek değiştirme isteğim yoktu ancak elime belli bir miktar bütçe geçti, kartın üstüne koyup yeni bir kart alacağım için satıyorum yoksa çok memnunum.
Bugün size mi kart önermiştik hocam, karıştırıyormuyum yoksa?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı