XFX RX 6700 XT alınır mı?

Syrecc

Centipat
Daha fazla  
Meslek
İş Güvenliği Teknikeri
Son düzenleme:
Bende SWFT değil QICK modeli var. Soğutması baya iyi. %60 fan seviyesinde mining yaparken kasa içinde 60 derecelerde çalışıyor. Sanırım bu yeterli bir veri olur. Şu an oynayamayacağın bir oyun olduğunu da düşünmüyorum o kartla.

Bende swft değil QICK modeli var. Soğutması bayağı iyi. %60 fan seviyesinde mining yaparken kasa içinde 60 derecelerde çalışıyor. Sanırım bu yeterli bir veri olur. Şu an oynayamayacağın bir oyun olduğunu da düşünmüyorum o kartla.

QICK modelinin soğutması daha iyi galiba blok daha kalın onda diye biliyorum.

Aslında masaya RX6700'yi de koyabilirsiniz. F/P oranına bakılırsa RX6700 XT'ye daha fazla ödeme yapmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sapphire Pulse RX6700

Ben genel de tasarımsal bakarım olaya. Powercolor Red Devil bulursan kaçırma derim, hem soğutması güzel hem de tasarımsal olarak mükemmel bir kart. Kartı masanın üstüne koyup sadece izleyesim geliyor bazen 😊

Bende SWFT değil QICK modeli var. Soğutması baya iyi. %60 fan seviyesinde mining yaparken kasa içinde 60 derecelerde çalışıyor. Sanırım bu yeterli bir veri olur. Şu an oynayamayacağın bir oyun olduğunu da düşünmüyorum o kartla.
hocam merhaba bende xfx rx r6700xt swf 309 var yeni aldım ama sanki furmark testleri çok kötü normalde soğutması iyi diye bu modeli önerdiler bana sonuç resmi de şöyle ama 2 tane gariplik var biri test bitmeden önce max sıcaklık 69du biter bitmez sonuçta 79 gösterdi 10 puan koydu üstüne 2.si kartın pervaneleri sanki yük altında değilmiş gibi çalışıyor. Sence normal mi durum?

Dosya Ekleri

• Adddsız.png
    Adddsız.png
    3 MB · Görüntüleme: 274
Fan ayarlarını bu şekilde kullanıyorum amd programında ben. Bu şekilde gayet memnunum soğutmasından. Kendine göre alt tarafı ayarlayabilirsin alttaki sıcaklıkları.

1676831775225.png

Geri
Yukarı