XFX RX 6700 XT alınır mı?

XFX şu an nasıl bilmiyorum ama RX400 ve 500 serisinde tamamen çöptü. Sırf bu algımı kıramadığım için sisteme biraz daha fazla verip ASUS ekran kartı tercih etmiştim.

Sapphire Pulse değil de Nitro+ olursa muazzam olur. AMD tarafında en iyi hız aşırtma ve soğutma performansı kesinlikle Sapphire Nitro+ kartlarda.
XFX güzel hocam. Pulse sorunlu biraz gereksiz OC ve soğutma olarak.

XFX şu an nasıl bilmiyorum ama RX400 ve 500 serisinde tamamen çöptü. Sırf bu algımı kıramadığım için sisteme biraz daha fazla verip ASUS ekran kartı tercih etmiştim.

Sapphire Pulse değil de Nitro+ olursa muazzam olur. AMD tarafında en iyi hız aşırtma ve soğutma performansı kesinlikle Sapphire Nitro+ kartlarda.
Yanılıyorsun hocam xfx soğutma performansı olarak daha iyi saphire bakıyorum 70dereceyi kolayca görüyor
Xfx daha önceki serilerde kötümüdür bilmem ama şunu gayet net biliyorum ki bende sürekli kullanıyorum xfx ekran kartı net tercih edilir

XFX güzel hocam. Pulse sorunlu biraz gereksiz OC ve soğutma olarak.

Doğrudur dediğim gibi hiçbir bilgim yok o kart hakkında. Sapphire sorusuna cevap yazmak için gelmiştim konuya.

Yanılıyorsun hocam XFX soğutma performansı olarak daha iyi Sapphire bakıyorum 70dereceyi kolayca görüyor.
XFX daha önceki serilerde kötü müdür bilmem ama şunu gayet net biliyorum ki bende sürekli kullanıyorum XFX ekran kartı net tercih edilir.

Nitro+ kartın 70 derece geçeceğini hiç zannetmiyorum. Trafo olan AMD kartları bile serin çalıştırıyordu. Şu anda da arkadaşıma geçen sene topladığımız 6700XT Nitro+ sistemden biliyorum oyunlarda maksimum 62 63 görüyor ve fan hızı gayet kabul edilebilir civarlarda.

XFX önceki serilerde evet vasattı o yüzden önyargılıyım zaten, RX570'i bile çok yüksek fan hızlarında 75 80 derecelerde zor tutuyordu. Frekansları kısmanız gerekiyordu 70 derecelerde sabitlemek için.

Doğrudur dediğim gibi hiçbir bilgim yok o kart hakkında. Sapphire sorusuna cevap yazmak için gelmiştim konuya.

Nitro+ kartın 70 derece geçeceğini hiç zannetmiyorum. Trafo olan AMD kartları bile serin çalıştırıyordu. Şu anda da arkadaşıma geçen sene topladığımız 6700XT Nitro+ sistemden biliyorum oyunlarda maksimum 62 63 görüyor ve fan hızı gayet kabul edilebilir civarlarda.

XFX önceki serilerde evet vasattı o yüzden önyargılıyım zaten, RX570'i bile çok yüksek fan hızlarında 75 80 derecelerde zor tutuyordu. Frekansları kısmanız gerekiyordu 70 derecelerde sabitlemek için.
Rx570 vs bunlar 3 sene öncesinin kartları şimdi ise xfx çok gelişti sıcaklık konusunda çok çok iyi fan hızıyla vs oynamadım bu arada sabit

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu izleyin ne demek istediğimi anlarsınız soğutma performansı vs hepsi bu videoda detaylı var

Son düzenleme:
RX570 vs bunlar 3 sene öncesinin kartları şimdi ise XFX çok gelişti sıcaklık konusunda çok çok iyi fan hızıyla vs oynamadım bu arada sabit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu izleyin ne demek istediğimi anlarsınız soğutma performansı vs hepsi bu videoda detaylı var.

Tamam işte diğer top tier modelleri yakalamış. Nitro+, STRIX gibi kartlar da bu değerlerde. Fiyatına göre tercih edilebilir olmuş bilgilendirme için teşekkürler.

Geri
Yukarı