XFX RX 6800 ekran kartı 92 dereceye ulaşıyor

Antor

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5600 / b550 ds3h / Kingston 4x16 / Rx 6800 / MSI Mag 750w / PowerBoost x-59 / Peerless Assassin 120 Se / Samsung 32" G5 165Hz ve 144Hz
Selam,

Ryzen R5 5600.
B550 DS3H.
RX 6800 (XFX marka).

Geçen gün Cyberpunk oynayayım dedim 91-92 derecelerde gezdi ekran kartı. Libertyden önce yazın oynadım aynı çözünürlük ve ayarlarda (2K, Ultra FSR off) o sıcaklarda bile bu kadar ısınmadı. Macun ve pad yenileme için göndersem mi servise?

Not: En son aralık 2023 driveri kullanıyorum ama Cyberpunk için bir güncelleme gelmiş değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yanlışlıkla hotspot sıcaklığına bakmış olabilir misin?

Ne QICK ne SWFT modelleri bu sıcaklıklara çıkamaz. Kasa içi sıcaklığa bağlı olabilir ya da @LAglace'ın dediği gibi yanlış bir değere bakıyorsunuz. Tabii tüm bunlar kartın donanımsal bir sorunu olmadığını hesaba kattığımız durumlar için

Kasa içi sıcaklığım fena değil 6 fanlı kasa. CPU 60C'yi geçemiyor. BGA'lar eriyecek diye korktum. Kart performans modunda. Gerçi Switch üstünde hiç ibare yok. Kasanın önüne doğru mu yoksa arkasına doğru mu çekince performans modu söylerseniz sevinirim. After burnerda bir curve ayarım yok her şey oto pilotta adrenalin üstünde sessiz gibi bir modda ise bilmiyorum yarın bir bakayım. FurMark'ta yapayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı