XFX RX570 i3 10100F sistem 6250 TL eder mi?

Bu adamın aynı ilanını defalarca kez gördüm.Muhtemelen dolandırıcıdır.İlan bugün yazıyor fakat değil.Aylar öncesindede görmüştüm aynı ilanı.

Psu link varmı?

Bu adamın aynı ilanını defalarca kez gördüm. Muhtemelen dolandırıcıdır. İlan bugün yazıyor fakat değil. Aylar öncesindede görmüştüm aynı ilanı.

PSU link var mı?

Hocam adamın evine gidip test etmeme falan izin verirse sorun olmaz gibi geldi bana

Hocam fanlar sıkıntılı zaten.Kelepçeyle tutturulmuş.Sıkıntılı kart ve satıcı gibi.Bence uzak durun.300-500 fazla olsun fakat tam olsun bence.
Fan kısmına dikkat etmemiştim eğer sorunluysa alınmaz

Hocam fanlar sıkıntılı zaten. Kelepçeyle tutturulmuş. Sıkıntılı kart ve satıcı gibi. Bence uzak durun. 300-500 fazla olsun fakat tam olsun bence.

Hocam adama yazmıştım aşırı ısınma sorunu yok stabildir
Almak isterseniz alırken test edersiniz dedi
Satıcıların dolandırıcı olup olmadığını fazla bilmiyorum çünkü deneyimim yok
Sizce evine gidip test ederek alsam sorun çıkar mi?

FurMark yarım saat falan açık kalsın, CPU-Z görüntülerini atsın size.

CPU-Z de nerelere bakmam gerek
Sadece ekran kartını almaya gidebilirim yakın yerde yaşıyor adam oraya gittiğimde hangi testleri yapmam gerek sadece FurMark'ı biliyorum

Hocam peki 4500-5000 TL bandına parçaların yeni olmasına çok da gerek yok bir sisten toplayacak olsaydınız ne alırdınız

CPU-Z de nerelere bakmam gerek
Sadece ekran kartını almaya gidebilirim yakın yerde yaşıyor adam oraya gittiğimde hangi testleri yapmam gerek sadece FurMark'ı biliyorum.

Kartın orijinalliğine bakacaksınız, orada yazan değerler ile orijinalindeki değerleri karşılaştıracaksınız.

Kartın orijinalliğine bakacaksınız, orada yazan değerler ile orijinalindeki değerleri karşılaştıracaksınız.

Anladım
Hocam bir de adam bana 1600'e olur diyor iyice şüphelenmeye başladım bu devirde kim RX 580'i 1600 TL'ye verecek
Tek güvencem canlı canlı görebilecek olmam

Yeni konular

Geri
Yukarı