XFX RX580 8 GB 256 Bit 2. el fiyatı nedir?

Kimsenin kazancında gözüm yok ama bu kripto para işlerine bir şekilde devletin de el atması lazım. Kazanç var vergi yok, hadi her şeyi geçtim global bir grafik kartı krizi yaşanıyor. Alan razı satan razı diye geçinip gittik şimdiye kadar ama acilen bir denetim lazım bu işlere.

Kimsenin kazancında gözüm yok ama bu kripto para işlerine bir şekilde devletin de el atması lazım. Kazanç var vergi yok, hadi her şeyi geçtim global bir grafik kartı krizi yaşanıyor. Alan razı satan razı diye geçinip gittik şimdiye kadar ama acilen bir denetim lazım bu işlere.
Devlet zaten yeterince vergi alıyor, ilk başta kartı alırken KDV'sini alıyor. Daha sonra bu adam elektrik yakıyor oradan da bir güzel vergisini alıyor.

Devlet zaten yeterince vergi alıyor, ilk başta kartı alırken KDV'sini alıyor. Daha sonra bu adam elektrik yakıyor oradan da bir güzel vergisini alıyor.
Gelir vergisi almıyor hocam. Bugün asgari ücretten maaş alanda bile gelir vergisi kesiliyor benim dediğim o. Devletin henüz görmediği belki de anlamadığı için fark etmediği tek kazanç kaynağı kripto para madenciliği. Karttan vergiyi mining için almıyor :). Yoksa vergilerin artmasını isteyecek halim yok sadece denetimsiz şekilde ilerleyen bir durumun denetim altına alınması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı