XFX RX6600 ekran kartında AMD Fluid Motion frames etkinleştirilemiyor

Holmes16

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi akşamlar AMD Software sürücünden yeni AMD Fluid Motion frames teknolojisini açtığımda oyunlarda etkin olmuyor. Oyun ayarlarında tam ekran olması ve V-Sync kapalı olmasına rağmen "oyunun görüntü moduyla uyumlu değil" şeklinde bir uyarı veriyor ve aktif olmuyor fakat oyunu açıp daha sonra kapattıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda genellikle sorun bir süreliğine çözülüyor ve fluid Motion frames teknolojisi açılıyor ama ben bu uyarıyı istemiyorum bilgisi olan arkadaşlar var mı?
Ekran kartım XFX RX6600.

Dosya Ekleri

• IMG_20240127_200651.jpg
    IMG_20240127_200651.jpg
    135,1 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
@Holmes16

Sürücüyü indirip kurduktan sonra başka oyunlarda da deneyin. AFMF'yi genel olarak değil oyuna özel profillerden açın.

Oyun kısmı var ya oradan tek tek açmak istediğiniz oyuna göre açın. Ekran kartı bölümünden açmayın yani

Oyunda iken, ALT + Shift + G tuşu ile açabilirsin AFMF yi

God of War, Raft. Rise of Tomb Raider, The Forest hatta CS2 de bile denedim hatta şu an Shadow Tomb Raider indiriliyor o oyundada deneyeceğim

@Holmes16

Sürücüyü indirip kurduktan sonra başka oyunlarda da deneyin. AFMF'yi genel olarak değil oyuna özel profillerden açın.

Oyun kısmı var ya oradan tek tek açmak istediğiniz oyuna göre açın. Ekran kartı bölümünden açmayın yani

Oyunda iken, ALT + Shift + G tuşu ile açabilirsin AFMF'yi.
Oyuna girmeden önce değilde, girdikten sonra mı açmamızı tavsiye ediyorsunuz?

Geri
Yukarı