XFX RX6700 ekran kartı sıcaklığı durduk yere arttı

akifozdmr1

Centipat
Daha fazla  
RAM
XPG 8x2 3200mhz cl16
Ekran kartı
XFX RX 6700
Anakart
B450M-H
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba arkadaşlar. Başlıktaki gibi ekran kartı sıcaklığım durduk yere arttı. Normalde 60 dereceyi geçmeyen kart, şu anda 67 dereceyi gördü biliyorum 67 derece de normal ama durduk yere artması garip geldi. Kasanın ve ekran kartının fan hızları, güç tüketimi, FPS değerleri, ortam sıcaklığı aynı. Hız aşırtma falanda yok. Sizce neden olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Başlıktaki gibi ekran kartı sıcaklığım durduk yere arttı. Normalde 60 dereceyi geçmeyen kart, şu anda 67 dereceyi gördü biliyorum 67 derece de normal ama durduk yere artması garip geldi. Kasanın ve ekran kartının fan hızları, güç tüketimi, FPS değerleri, ortam sıcaklığı aynı. Hız aşırtma falanda yok. Sizce neden olmuş olabilir?

XFX için düşük bile değerler. Değerler şu anlık iyi sayılır bir sorun yok. Oda sıcaklığıda etkiliyor olabilir.

Tozlanmış olabilir. Ama kafaya takılacak değerler değil.
Tozlanma yok dostum benimde aklıma ilk o geldi ve temizledim değişen bir şey olmadı.Evet değerler normal ama yinede 7 derecelik bir farkın durduk yere olması ilginç geldi.Bilgisayarı oyun indirmek için 6-7 saat açık tutmuştum bu olayla bir alakası olamaz değil mi?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı