XFX Speedster QICK 308 AMD Radeon RX 6600 XT Alınır mı ?

3 fanlı olup da nasıl bu kadar ısınabiliyor diye düşündüğüm garip bir model. Ben tercih etmezdim. ROG 6600 XT modeli ara ara bu fiyatlara düşüyor, onu alabilirsin. En serin çalışan 6600 XT modellerinden bir tanesi.

Kendim kullanıyorum. GPU sıcaklığı 55-61, Junction sıcaklığı 75-81 arası değişiyor.
50 dereceye kadar fanları dönmüyor. Otomatikte bırakıp kendin ayarlamazsan da 1100rpm'de çalışıyorlar genelde. (Oyunlarda)

Son düzenleme:
3 fanlı olup da nasıl bu kadar ısınabiliyor diye düşündüğüm garip bir model. Ben tercih etmezdim. ROG 6600 XT modeli ara ara bu fiyatlara düşüyor, onu alabilirsin. En serin çalışan 6600 XT modellerinden bir tanesi.
Ben kartın değil vbios'un kötü olduğunu düşünüyorum. Fan hızlarını doğru ayarlayamamışlar. Sürekli %20 civarında çalışıyor otomatikte.
Ben kartın değil vbios'un kötü olduğunu düşünüyorum. Fan hızlarını doğru ayarlayamamışlar. Sürekli %20 civarında çalışıyor otomatikte.
Fakat beklenip daha iyi modeller de alınabilir. İndirime düşüyorlar.

işlemcim r5 3600
MSI'ın en iyi modeli bile sıcak çalışıyorken MECH modelinde 3 basamaklı hotspot sıcaklığı görürsün herhalde :D
knk ne alayım o zaman anlamadım ki
Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle 8G 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı o zaman bunu alayım konu kapansın

Son düzenleme:
işlemcim r5 3600

Şu an hemen almak istiyorsanız :

düşünebilirsiniz.
işlemcim r5 3600

Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle 8G 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı o zaman bunu alayım konu kapansın
Attığınız son kart XT olmayan model.

Yeni konular

Geri
Yukarı