XFX Speedster QICK 319 AMD Radeon RX 6750 XT Ultra 10.998TL!

Ben bunu 600 lira fazlasını verip almıştım, 8000 liraya 6700 XT alınabiliyorken bence de saçma. Ayrıca alabiliyorsanız NVIDIA alın çünkü ben çok fazla hata alıyorum, can sıkıcı olmaya başladı...

Ben bunu 600 lira fazlasını verip almıştım, 8000 liraya 6700 XT alınabiliyorken bence de saçma. Ayrıca alabiliyorsanız NVIDIA alın çünkü ben çok fazla hata alıyorum, can sıkıcı olmaya başladı...
Hocam 6000 serisinde hatalar bitti demişlerdi sanki, ne hatası alıyorsunuz acaba ?

Arada 3 bin TL fark var az para değil gerçekten, özellikle fark azken. Hata konusunda çoğu düzeltildi fakat şanssızlık olmuş. NVIDIA kartlar şu an pahalı olduğu için çoğu kişiye daha ucuza daha iyi performans verdiği için AMD daha cazip geliyor.
Şu an da en ucuz 6700XT bu arak gözüküyor. 8.000TL olanın inidirmi bitmiş olabilir. 1500TL fark verilir mi, tartışılır.

Pazar günü 8800'e düşmüş, 8000'e gördüğüme de eminim, ihtiyacınız varsa oralara bakmanız daha mantıklı olur bana sormak yerine.

Pazar günü 8800'e düşmüş, 8000'e gördüğüme de eminim, ihtiyacınız varsa oralara bakmanız daha mantıklı olur bana sormak yerine.
Bazen akakce'ye düşmeyen siteler oluyor da 8 bine bir yerde varsa kaçırmamak lazım diye sordum. 7700 civarlarına PowerColor vardı GameGaraj'da bahsettiğiniz indirim o büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı