XFX SWFT 210 RX 6600 5498.99 TL!

Yarın kargoya verirler muhtemelen salı gibi eline geçer 1 haftaya satamazsa iade eder. Aslında gidip test edelim deyip açtıracaksın uğraşacak sonra ama biz öyle insanlar değiliz.

6K'ya satar diye düşünüyorum dolar kuru belli, kartın MSRP belli ne bileyim. Şu önümüzdeki 1 hafta da geçsin daha iyi göreceğiz piyasayı. AMD bu sıralar piyasaya tam gaz ekran kartı basıyor olabilir, her gün ayrı indirim ilginç.

6K'ya satar diye düşünüyorum dolar kuru belli, kartın MSRP belli ne bileyim. Şu önümüzdeki 1 hafta da geçsin daha iyi göreceğiz piyasayı. AMD bu sıralar piyasaya tam gaz ekran kartı basıyor olabilir, her gün ayrı indirim ilginç.
6750'e 3060 8000'e 3060Ti ve 6700XT 17000'e 3080TI var Antep'te 2-3 gündür duruyor. Bunlar benim kalem 😅

Hocam açıkçası ben karne dönemi çoğu firmadan büyük indirim bekliyorum. İnternette 6600ların 5kya kadar düşeceği söyleniyordu, hele ki incehesabın şu an bile sürekli stok basması bu durumu sanki doğrular nitelikte. Umarım öyle de olur ama tabii kur ne olacak orası ayrı bir durum.

@Tristan23 5K'ya düşeceğini pek sanmıyorum AMD'nin tavsiye ettiği satış fiyatı $329. RTX 3050'nin fiyatı bile o düşük gücüne rağmen oynamıyorsa AMD 6600'ü daha zorlamaz sanırım. 6K bile göz kapalı alınması için yeterli. Asıl indirimin NVIDIA kanadından gelmesi lazım.

2020'de forum 1660S/2060 kullananlarla doluyken şimdi 6600 fışkırıyor her yerden bu bile piyasanın nasıl gittiğini gösteriyor.

İncehesap enteresan bir şekilde stok açmaya devam ediyor. Bunu daha önce yapmış mıydılar arkadaşlar bileniniz var mı? Umarım bir PCdepo vakası yaşanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı