XFX SWFT 210 RX 6600 5498.99 TL!

@Tristan23 5K'ya düşeceğini pek sanmıyorum AMD'nin tavsiye ettiği satış fiyatı $329. RTX 3050'nin fiyatı bile o düşük gücüne rağmen oynamıyorsa AMD 6600'ü daha zorlamaz sanırım. 6K bile göz kapalı alınması için yeterli. Asıl indirimin NVIDIA kanadından gelmesi lazım.

2020'de forum 1660S/2060 kullananlarla doluyken şimdi 6600 fışkırıyor her yerden bu bile piyasanın nasıl gittiğini gösteriyor.
Bu dolarla 5000'e düşmez ama 5200-5300 görür muhtemelen.
6600 artık MSRP fiyatının altında 300-310 dolarlarda satılıyor.

Kart alma ihtiyacınız acele değilse kafanızdaki kartın fiyatı kadar dolar alın. Bekleyin, birkaç ay sonra iyi bir fırsat denk gelirse yapıştırırsınız. Kriptolar ciddi düşüşte, kart fiyatlarınında daha ciddi düşüşler olması gerekirken bir türlü olmuyor. En kötü kart fiyatları sabit kalır, dolar artmış olur, yine karda olursunuz. Tabi yeterli sabıra sahipseniz :) YTD. Sadece şahsi fikrim :)

Kart alma ihtiyacınız acele değilse kafanızdaki kartın fiyatı kadar dolar alın. Bekleyin, birkaç ay sonra iyi bir fırsat denk gelirse yapıştırırsınız. Kriptolar ciddi düşüşte, kart fiyatlarınında daha ciddi düşüşler olması gerekirken bir türlü olmuyor. En kötü kart fiyatları sabit kalır, dolar artmış olur, yine karda olursunuz. Tabi yeterli sabıra sahipseniz :) YTD. Sadece şahsi fikrim :)
Nakit alacaksanız bu mantıklı evet.

Karne indirimlerinde daha iyisi gelir mi acaba diye bekliyorum. Markadan ve soğutmasından şüphem olmasa direkt alıcam
Bundan 1 ay önce 6500 den aşağı inmiyordu bu kartın pulse modeli.Simdi bakıyorum doların bayağı yüksek olmasına rağmen bu fiyatlar harika 5500 TL şuana kadar görülen en düşük fiyat.Bence bu kart bir sonraki aya 5000-5500 TL arasına gelebilir.

Bundan 1 ay önce 6500 den aşağı inmiyordu bu kartın pulse modeli.Simdi bakıyorum doların bayağı yüksek olmasına rağmen bu fiyatlar harika 5500 TL şuana kadar görülen en düşük fiyat.Bence bu kart bir sonraki aya 5000-5500 TL arasına gelebilir.
Kafalar karışık hocam. Bakalım neler olucak.

Hocam cihaz zaten tavsiye edilen satış fiyatına hatta bir tık altına kadar düştü. Türkiye'deki vergileri vs. de düşünürsek daha altına ineceğini sanmam. Ha belki bir mucize olursa 100-200 TL daha inebilir ama "keşke bekleseydim ya" dedirtecek bir fırsat geleceğini sanmıyorum artık.

Geri
Yukarı