Elektronik XFX SWFT RX 6800 11.300 TL

Daha bugün yeni sipariş ettim gelince yazarım size.

Kart elimde ve coil whine sorunu var =(

Reis öncellikle geçmiş olsun. Kulaklıkla oyun oynarken veya müzik dinlerken rahatsız ediyor mu? Veya direk boşta çok rahatsız ediyor mu? Ve son olarak mümkünse şöyle 10 15 snlik video çekip YouTube'a atabilir misin? Niye böyle sorduğumu sorarsan bende bazen arada kalıyorumda yüksek güclü AMD mi düşük güçlü NVIDIA mı diye mesela RX 6800 mü yoksa RTX 3070 falan mı diye.

Reis öncellikle geçmiş olsun. Kulaklıkla oyun oynarken veya müzik dinlerken rahatsız ediyor mu? Veya direk boşta çok rahatsız ediyor mu? Ve son olarak mümkünse şöyle 10 15 saniyelik video çekip YouTube'a atabilir misin? Niye böyle sorduğumu sorarsan bende bazen arada kalıyorumda yüksek güclü AMD mi düşük güçlü NVIDIA mı diye mesela RX 6800 mü yoksa RTX 3070 falan mı diye.

RX6000 serisinde coil whine olmayan kart bulmak çok ama çok zor 2 tane RX 6700XT değiştim coilwhine sorunu nedeniyle. Kartlar yüksek MHz çalıştığından çok belirgin oluyor 6000 serisinde coilwhine. Undervolt ile %50 oranında sesi azaltabiliyorsunuz. Kafaya takılacak bir ses değil yani.

RX6000 serisinde coil whine olmayan kart bulmak çok ama çok zor 2 tane RX 6700XT değiştim coilwhine sorunu nedeniyle. Kartlar yüksek MHz çalıştığından çok belirgin oluyor 6000 serisinde coilwhine. Undervolt ile %50 oranında sesi azaltabiliyorsunuz. Kafaya takılacak bir ses değil yani.

Peki ya bu 4090 için de geçerli mi? Çünkü oda çok güçlü bir kart.

Coin whine merak eden arkadaşlar için referans olursa, bende 6900xt si var xfx swftin. Coil whine var bu serinin xfx kartlarında oluyor fakat ben yinede alırdım gerçekten çok güçlü ve kaliteli kartlar.

Reis öncellikle geçmiş olsun. Kulaklıkla oyun oynarken veya müzik dinlerken rahatsız ediyor mu? Veya direk boşta çok rahatsız ediyor mu? Ve son olarak mümkünse şöyle 10 15 snlik video çekip YouTube'a atabilir misin? Niye böyle sorduğumu sorarsan bende bazen arada kalıyorumda yüksek güclü AMD mi düşük güçlü NVIDIA mı diye mesela RX 6800 mü yoksa RTX 3070 falan mı diye.
Kulaklıkla oyun oynarken rahatsız etmiyor. Oyundayken rahatsız etmiyor. Sadece boştayken coil whine sesi kulakları yoruyor. Çünkü tiz bir ses =( garantiye yollayacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı