XFY GTX 750 Ti alınır mı?

Yasin Üna1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Aliexpress üzerinden XFY isimli bir "Sıfır" GTX 750Ti gördüm 11.11 indirimlerinde fiyat 370Tl oluyor. Normalde 1030 alacaktım fakat bütçem sıkıntılı. Bu marka ne kadar güvenilir,oyunlarda max kaç derece oluyor,ses çıkarıyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Aliexpress'den 2. El Asus 750ti almıştım daha öncesinde fakat o kartı bazı nedenlerden dolayı satmak zorunda kaldım. Sıkıntı bir durumdu benim için. Bu kartda sıkıntı yaşamak istemiyorum.
Screenshot_20181110-160316.jpeg

Sıfır GTX 750 Ti'de performans farkı yok. İkinci el almaman için bir sebepte yok boşa para verme derim tabii ki sana kalmış. Bu arada bir önerim daha var. Donanım Arşivi izleme.
2. Ellerin hepsi Çindeki internet kafelerden çıkma. Ya da o zamanlar Mining için kullanılmış. Çoğu kişi 2. El aldı ve ekran kartında sıkıntılar yaşadı. Eğer ki alacaksan asıl ben senin 2. El almanı önermem.

2. Ellerin hepsi Çindeki internet kafelerden çıkma. Ya da o zamanlar Mining için kullanılmış. Çoğu kişi 2. El aldı ve ekran kartında sıkıntılar yaşadı. Eğer ki alacaksan asıl ben senin 2. El almanı önermem.
Daha önce iki kere sipariş ettim GTX 750 Ti'yi 52 dolara zamanında. Hiç bir sorun yaşamadım hatta sistemi babamla beraber sattık. 1000 TL'ye topladığım sistemi 1200, 1400 TL'ye satmıştım. Şimdi satsam rahat 1800 TL'den alıcı bulurdum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı