XG2402 Ölü Piksel Testi

umut kara

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
XG2401 ile bulutlanma sıkıntısı yaşadıktan sonra para iadesi alabildim ve üzerine XG2402 yenilenmiş olan modelini sipariş ettim. Bugün öğlen elime ulaştı. Hemen hızlıca testlerini yapayım dedim. Bulutlanma yok. Işık sızması çok çok hafif kenarlarda kesinlikle kabul edilebilecek seviyede. Fakat ekranda gözümü gezdirirken ölü piksel testinde sol alt köşede siyah bir noktaya denk geldim. Sol alt köşede soldan sağa doğruyu kafamı gezdirdiğim zaman belli oluyor. Tam dik bakış açısında hissedilmiyor. Ama gezdirirken bariz görünüyor. Görebilmeniz için fotoğraf çektim. Şu an iade hakkım var. Sadece hatalı bir ürün olduğundan emin olmak için sizin de bakmanız iyi olur. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

NOT: Dediğim gibi sağa ve sola kafamı çevirince görebiliyorum. Direkt karşıdan bakınca herhangi bir ölü piksel söz konusu değil. Normal olabilir mi?

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı