Çözüldü XG2405 FreeSync monitörde G-SYNC açılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emircantekin78

Femtopat
Daha fazla  
Çözüm
ViewSonic XG2405 resmi olarak NVIDIA tarafından G-SYNC Uyumlu olarak onaylanmamış olsa da desteklenen GeForce kartlarla (GTX 10 serisi veya daha yenisi) sorunsuz çalışır.
ViewSonic XG2405 resmi olarak NVIDIA tarafından G-SYNC Uyumlu olarak onaylanmamış olsa da desteklenen GeForce kartlarla (GTX 10 serisi veya daha yenisi) sorunsuz çalışır.

Çözüm
Alacağınız monitörde zaten G-Sync var gözüküyor ama ben o monitör yerine AOC 24G2U almanızı tavsiye ediyorum. Muhtemelen onda da vardır.
@Dreamy Bull

Hocam AOC arkadaşımda var bende ise ViewSonic XG2405 var benim ekranım daha güzel hem oyun hem kalite açısından. Burada insanlar AOC olduğu için daha iyi olduğunu düşünüyor genelde fakat ViewSonic daha iyi. Arada 400-500 lira gibi bir fark var bence vermeye kesinlikle değmez :)

Hocam AOC arkadaşımda var bende ise ViewSonic XG2405 var benim ekranım daha güzel hem oyun hem kalite açısından. Burada insanlar AOC olduğu için daha iyi olduğunu düşünüyor genelde fakat ViewSonic daha iyi. Arada 400-500 lira gibi bir fark var bence vermeye kesinlikle değmez :)
Aralarında fiyat farkı yok. AOC olanın paneli, renkleri daha iyi. AOC olan her türlü daha iyi bir monitör. Adobe RGB özelliği var diye biliyorum AOC'un.

Ben ikisini de deneyimledim kendi deneyimlerimi aktardım zaten almadan önce karşılaştırdım ve XG2405 almaya karar verdim. Tabi ikisi de harika monitörler fiyat açısından ikisi de verilecek paraya değer ama ben ViewSonic tarafındayım oyunda daha gerçekçi ve güzel renkler veriyor fakat AOC biraz renkleri abartıyor gibi geldi bana ve ViewSonic güzel bir ayar menüsüne sahip. Alacak arkadaşa deneyimlemesini tavsiye ederim.

Ben ikisini de deneyimledim kendi deneyimlerimi aktardım zaten almadan önce karşılaştırdım ve XG2405 almaya karar verdim. Tabi ikisi de harika monitörler fiyat açısından ikisi de verilecek paraya değer ama ben ViewSonic tarafındayım oyunda daha gerçekçi ve güzel renkler veriyor fakat AOC biraz renkleri abartıyor gibi geldi bana ve ViewSonic güzel bir ayar menüsüne sahip. Alacak arkadaşa deneyimlemesini tavsiye ederim.
AOC olanda kendi uygulaması falan var diye hatirliyorum. Renkler ve zevkler tartışılmaz. AOC nesnel olarak renk gamutlarını daha önde tutmuş. Viewsonic çok az daha gecikmeye sahip sadece. Çok az olduğu için bir değeri kalmıyor ama profesyoneller anlar belki. Sırf çok az bir gecikme için renklerden vazgeçilmemeli olarak düşünüyorum ben.

Peki DP yolu ile benim ekran kartım bu monitörde G-Sync açar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı