XG2405 vs 24G2U

ranegade95

Hectopat
Daha fazla  
İki monitör arasından AOC'a karar verdim fakat sipariş geçmeme rağmen ürünüm kargolanmıyor çünkü stok yok. Acaba iptal edip XG2405 mi alsam diyorum. YouTube'da bir yorum okudum bilgim yok ne demek istiyor.

"Bunu al bu 1ms (GtG) AOC modeli 1ms (Mprt) 4 ms (GtG) ViewSonic modeli kesinlikle"

Sizce 2 model arasından hangisini almalıyım? Hem marka hem de ürün kalitesi ve özellikleri olarak en F/P ürün hangisi

Youtube'daki yorum Viewsonic'in gecikme olarak azıcık daha hızlı olduğunü söylüyor ama 1ms MPRT ile GtG arasındaki fark çok küçük, "kesinlikle" diyecek bir fark asla yok.

İkisi de çok sağlam monitörler. AOC'un daha iyi renk gamutu avantajı Viewsonic'in de biraz daha iyi gecikme avantajı var.

Ben AOC diyebilirim ama çok fazla rekaberçi oyun oynuyorsanız Viewsonic de alınır.

Kısacası iade ettirecek bir fark yok, Youtube'daki yorum çok abartı olmuş.

İkisi de üzmez.

Youtube'daki yorum Viewsonic'in gecikme olarak azıcık daha hızlı olduğunü söylüyor ama 1ms MPRT ile GtG arasındaki fark çok küçük, "kesinlikle" diyecek bir fark asla yok.

İkisi de çok sağlam monitörler. AOC'un daha iyi renk gamutu avantajı Viewsonic'in de biraz daha iyi gecikme avantajı var.

Ben AOC diyebilirim ama çok fazla rekaberçi oyun oynuyorsanız Viewsonic de alınır.

Kısacası iade ettirecek bir fark yok, Youtube'daki yorum çok abartı olmuş.

İkisi de üzmez.
Siparişi geçtim ödemeyi yaptım fakat stok yok. Çok satıldığı için mi stok yok yoksa tedarik sıkıntısı mı var bilmiyorum. Eğer siparişi iptal edersem mağazaya gidip elden XG2405 alabilirim şimdi.

Ben AOC 24G2U alırdım. Çünkü hem renk gamutları daha yüksek hem de her ne kadar XG2405 iyi ve sorunsuz dursa da forumlarda gördüğüm ViewSonic sorunlarından dolayı o markaya uzağım.

Geri
Yukarı