XG2431 vs G2524h monitör

• Konuyu başlatan xrr65
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 213

xrr65

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, iki monitör arasında kaldım. G2524h ve XG2431. G2524H'nin benim için iyi yani, 24.5 inç olması ve görünüşü. XG2431 biraz sade duruyor ve 23.8 inç arasında fazla fark. Yoksa G2524h almak istiyorum. Düşünceleriniz nelerdir? Doğru bir hareket olur mu?

@Saint Lucia siz ne dersiniz hocam şimdi çekeceğim Dell modelini?

24.5 olması benim için büyük bir etken bu arada hocam, aralarinda fark var mı?

Aralarında boyut olarak 2 cm fark var. 2 cm için ViewSonic'i tercih etmek istemiyor musunuz?
İkisi de 240Hz potasında önerdiğimiz modeller. ViewSonic daha iyi onu belirteyim. Sade duruyor dediğiniz monitör akıcılık ve serilikte Dell'den iyi.
Çok ufak detaylar önemli değilse Dell'i alın fark etmez. 👍

Aralarında boyut olarak 2 cm fark var. 2 cm için ViewSonic'i tercih etmek istemiyor musunuz?
İkisi de 240Hz potasında önerdiğimiz modeller. ViewSonic daha iyi onu belirteyim. Sade duruyor dediğiniz monitör akıcılık ve serilikte Dell'den iyi.
Çok ufak detaylar önemli değilse Dell'i alın fark etmez. 👍
Hocam size güveniyorum ws çekiyorum kaç gündür düşünüyordum zaten hangisini alayım diye n11 satıcısından alacağım GTI bilişim güvenilir midir hocam ?

Hocam size güveniyorum ws çekiyorum kaç gündür düşünüyordum zaten hangisini alayım diye N11 satıcısından alacağım GTI bilişim güvenilir midir hocam?

Mağaza puanı tam gözüküyor. Şahsen alışverişim olmadı. Sıkıntılı gibi durmuyor. İnternetten daha detaylı mağaza hakkında bilgi araştırma yapabilirsiniz.
Eğer gerçekten sizin için 2 cm önemli değilse FPS oyunlarında ViewSonic fark yaratır.

Mağaza puanı tam gözüküyor. Şahsen alışverişim olmadı. Sıkıntılı gibi durmuyor. İnternetten daha detaylı mağaza hakkında bilgi araştırma yapabilirsiniz.
Eğer gerçekten sizin için 2 cm önemli değilse FPS oyunlarında ViewSonic fark yaratır.
2cm değil hocam sanırım 0.7 cm olması gerek değil mi ?

2cm değil hocam sanırım 0.7 cm olması gerek değil mi?

Gidip ölçmedim ama sitede öyle yazılmış. Burasının da yanlış yazma olasılığı yok. 0.7 Cm'de haklıysan zaten hiç konuşmayalım. O kadar ince fark için monitör seçilmez. Komik olur. 😌

1711181747084.png

Gidip ölçmedim ama sitede öyle yazılmış. Burasının da yanlış yazma olasılığı yok. 0.7 Cm'de haklıysan zaten hiç konuşmayalım. O kadar ince fark için monitör seçilmez. Komik olur. 😌

Eki Görüntüle 2148050
Anladım hocam xg2431 i almayı düşünüyorum şuan, bir sorun çıkarsa n11 yardımcı olur mu bu konu hakkında sizce ?

Geri
Yukarı