XG248Q "DisplayPort No Signal" Hatası

falcon1um

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba XG248Q monitörüm oyuna girerken çoğu zaman DisplayPort no signal hatası veriyor ama oyun arkada devam ediyor alt Tab atınca da ekran geri geliyor ve LOL'de dikey senkronizasyonu açtığımda ekrandaki atlamalar devam ediyor.
..

Son düzenleme:
Kardeşim aynı monitör bende de var bende de aynı G-Sync ile alakalı bir durum bende anlamadım CS GO ve LOL Call of Duty G-Sync açık iken no sinyal yapıyor monitör alt Tab yapınca geciyor ama G-Sync kapatınca olmuyor bu olay monitörü kapatıyorum kapatma tusundan arkadaki RGB tekrar açtıgımda sönüyor :D ve kapat aç yapılınca acılıyor. :D şaka gibi durum anlamış değilim G-Sync ve 240 Hertz için aldım G-Sync kullanamıyorum
Eğer kardeşim bir çözüme veya bozukmu değil mi öğrenirsen mutlak bana ulaşırsan sevinirim bende 1 ay oldu alalı.
Merhaba XG248Q monitörüm oyuna girerken çoğu zaman DisplayPort no signal hatası veriyor ama oyun arkada devam ediyor alt Tab atınca da ekran geri geliyor ve LOL'de dikey senkronizasyonu açtığımda ekrandaki atlamalar devam ediyor.

Kardeşim sendede monitör kaaptıp acılınca veya PC yeniden başlatınca kendi kendine 200 Hertz'e düşüyor mu 200 Hertz düşüyor bulanıyor falan bende ayrı böyle bir sıkıntıda da var

Son düzenleme:
..
1080 asus rog strix ve ayni monitor bende var cs girince siyah ekran verip sinyal hatasi veriyor alt tab yapip geri giriyorum surekli ama deliricem cozen var mi ?

1080 ASUS ROG STRIX ve ayni monitör bende var CS girince siyah ekran verip sinyal hatasi veriyor Alt Tab yapip geri giriyorum surekli ama delireceğim cozen var mi?

Sana cözümünü söyleyim NVIDIA Ayarlarına giriyorsun kardeşim G-Sync kapatıyorsun bu sıkıntı ortadan kalkıyor sıkıntı G-Sync ile alakalı çoğu kişide böyle G-Sync sistemi tam oturmamış bir sistem ben G-Sync kullanmıyorum ve G-Sync FPS ile monitörun Hertz değerlerini aynı duruma getiriyor zaten kaç FPS alıyorsan monitörun hertzide o FPS'ye geliyor yani bana çok boş sistem gibi geldi araştırmalarım sonucu bu sorun sadece bu monitörlerdede yok G-Sync olan Samsung vb. monitörlerdede mevcut kapat G-Sync'i

Yeni konular

Geri
Yukarı