Xhanger hilesi zararlı mı?

Ücretsiz hile programlarının çoğunda virüs var tabii virüssüzlerde var birçok hile programı indirip denemiş biri olarak söylüyorum. Her antivirüs zaten hile programlarını virüs olarak algılar virissüz hileler genellikle kurulum istemeden açılanlardır virüslüler dosya program kurulumu yapanlardır tabii bu kurulum yapmadan açılanlardada virüs kesinlikle yokdur denemez ama geneellikle kurulum yapmdan açılan hileler temizdir ama sizinkinde bir şeyler var gibi.

Hocam böyle bir mantık olabilir mi? Hesap Prime değil ise hile açabiliyor musunuz öyle bir olay mı varmış?

Dostum oyunun yapımcısı Valve hileleri engellemiyor ve her banlanan yeni hesap açıp geldiği için daha çok para kazanıyorlar yani bu sebepten dolayı oyunu bedava yaptılar yeni gelen bir güncelleme ile artık 21 levela kadar kastıktan sonra Prime olunamıyor yani artık Prime olmayan hesaplar tamamen hvh sunucularına dönmüş bulunmakta kimsede bana çıkıp sen oyunu çöp ediyorsun diyemez benim kullanmıyor olmam oyunu düzeltmez ben kullanmasam bile kim bilir kaç yüz binlerce kişi kullanmaya devam edecek. Eğer hilesiz bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsan prime al bunu ben demiyorum valve diyor getirdikleri güncellemeler ile açıklamasını yaptım

Dostum oyunun yapımcısı Valve hileleri engellemiyor ve her banlanan yeni hesap açıp geldiği için daha çok para kazanıyorlar yani bu sebepten dolayı oyunu bedava yaptılar yeni gelen bir güncelleme ile artık 21 levela kadar kastıktan sonra Prime olunamıyor yani artık Prime olmayan hesaplar tamamen hvh sunucularına dönmüş bulunmakta kimsede bana çıkıp sen oyunu çöp ediyorsun diyemez benim kullanmıyor olmam oyunu düzeltmez ben kullanmasam kim bilir kaç yüz binlerce kişi kullanmaya devam edecek.
Anlıyorum hocam .

Yeni konular

Geri
Yukarı