XHCI Root Hub 0 sürücüsü

sefa2121

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sizden ricam var sorunumu çözer misiniz? Benim sorunumu anlatıyorum. Bilgisayar hızlandırmak için SSD aldın 240 GB ondan sonra ilk gün sıkıntı olmazken ikinci gün ekran tamamen donuyor hiçbir şekilde fare vs. çalışmıyor hoparlör/kulaklık rahatsız edecek bir ses çıkıyor bunu sadece reset atarak ya da güç kablosunu çıkararak halledebiliyorum. Bir de mavi ekran hatası yiyorum. Bunlar disk, bellek, CPU vs. gibi şeylerin %100 olması değil hatta bunlar %70'i geçmeden böyle hatalar alıyorum. Valorant oynuyorum, BlueStacks'de PUBG Mobile oynuyorum.

İkinci olarak bir sorunum var. Bizim bilgisayar eve geldiğinde Windows 8'di virüs girdi Windows 10 yaptık Windows 10'da bayağı hatalarda uğraştım Windows 8.1'e geçtim format bittiği an tekrar mavi ekran hatası yedim sonra reset attım. Valorant yükledikten sonra daha maça bağlanmadan 2 kez ekran donup yine o rahatsız edici ses çıktı. İşte bunları driver olarak sıkıntı gördüm. Driver Booster yükledim 14 tane driver güncelledi ondan sonra kasa arkası kulaklık girişi delikleri çalışmamaya başladı aygıt yöneticisinde.

Diğer aygıtlar > XHCI Root Hub 0

Uyarı işareti var güncelle diyorum bulunamadı öyle bir şey söylüyor yani güncelleyemedi. Ben de Google'dan buldum indirdim ama nasıl aygıt yöneticisine yükleyeceğim bilmiyorum.

Geri
Yukarı