Xiaomi 11t Pro vs 12 Lite vs Samsung S21 FE

wikanish

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba başlıkta yazdığım bu üç telefon arasında gidip geliyorum. Benim için kamerası, şarjının uzun gitmesi çok önemli. Bütçe açısından sıkıntım yok. Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Sizce hangisini almalıyım?

Benim için kamerası, şarjının uzun gitmesi çok önemli.
Kamera anlamında S21 FE ya da S21 sizi oldukça iyi tatmin edecektir fakat batarya anlamında fazla bir beklentiniz olmasın. Ekran süresi kişiden kişiye değişen bir durum fakat ben bir S21 FE kullanıcısı olarak gün içerisinde hep mobil veri sosyal medya uygulamaları ile ortalama 3-4 saat ekran süresi alıyorum ve genelde gün içerisinde iki kere şarj ediyorum. Dediğim gibi sizi batarya anlamında tatmin etmese de sırf bataryası iyi değil diye S21 serisinden vazgeçmenizi istemem çünkü şu zamanda özellikle fiyat performans anlamında S21 serisi oldukça iyidir.

@07alone07, batarya ömrü düşük olsa dahi; dolum süresinin fazla olacağını sanmıyorum.
Konu sahibi arkadaş şarjın uzun gitmesi istediğini belirttiği için bende bir S21 FE kullanıcısı olarak naçizane tavsiyemi söyledim. Aslında demek istediğim batarya ömrü değilde gün içerisinde batarya performansının kötü olması ve hemen bitmesiydi. Şu zamanda her ne kadar özellikle S21 serisi fiyat performans açısından tercih edilebilir olsa da tercih edecek kişilerin özellikle batarya anlamında bir orta segment cihaz performansı ya da muadil fiyattaki Xiaomi gibi cihazlarındaki batarya performansını beklemesinler diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı