Xiaomi 11t Pro vs iPhone XR vs iPhone 11

Bütçe
15000

DoctorL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar günlük kullanım için kullanıyorum. Arayüzde takılma kasma yapmasın, kamera kaliteside fena olmasın. Android'de 11t Pro'da kaldım. iPhone için XR ya da 11 düşünüyorum, sizce hangisi mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir zaman sonra yavaşlama oluyor Android telefonlarda önermem.

Yeni nesil çipler gayet hızlı. Snapdragon 800 ve üstü senelerce kullanan kişiler tanıyorum. 2010'lu yıllarda değiliz. Samsung 5 yıl minimum destek alıyor. Yazılım konusunda.

J5 de bile AMOLED varken IP 11 LCD ekran diye almıyorum ve bu zamanda 828p ekran kullanıyor :(

Gel de fanlarına anlat. 😂

iPhone 11 ekranı kötü LCD bir ekran. Bütçeniz çıkarsa 12T Pro da güzel ama 11T Pro'da pişman etmez.

Yeni nesil çipler gayet hızlı. Snapdragon 800 ve üstü senelerce kullanan kişiler tanıyorum. 2010'lu yıllarda değiliz. Samsung 5 yıl minimum destek alıyor. Yazılım konusunda.

Gel de fanlarına anlat. 😂

Fan derken iOS işletim sistemi daha stabil çalışıyor Android'e kıyasla daha az RAM kullanımı ile daha iyi performans sunuyor. + işletim sistemi güvenliği daha iyi.

iPhone 11 ekranı kötü LCD bir ekran. Bütçeniz çıkarsa 12t Pro da güzel ama 11t Pro'da pişman etmez.

Xiaomi alırsa ama 2 yılda biter telefon. Hemen eskitiyorlar. Bende 10t Pro var canavar gibi işlemci tıkır tıkır cihaz. MIUI 14 geldi yeni Android 13 almadı olaya bak.

Samsung S serisi veya biraz daha bütçeyi destekleyip en az iPhone 12 Pro, Xiaomi'ye bulaşma bile.

Geri
Yukarı