Xiaomi 12 Lite IMEI atılabilir mi?

• Konuyu başlatan Texa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 9B
Dediğiniz şey gerçekleşebilir mi? Nasıl ve ne kadar bir ücretle yapılabilir? Başka forumda yapılamayacağı söylenmişti.

Kendiniz de yapabilirsiniz aslında. Bir ihtimal RSA'ya takılma ihtimaliniz var qnc dosyasını düzenleyip yeniden yazarken.

RSA'yı siz kaldiramasaniz bile telefoncular kaldırabilir. Yani her iki ihtimaldede atılabilir.

Şu an elimde Xiaomi 12 Lite var oldukça memnunum, yurt dışından daha ucuza satan bir yer buldum Türkiye'de. Onlarda yurt dışından getirtmiş 7500TL'ye satın aldım yurt dışında 256 GB olanları 8300TL fiyatlardaydı. Bahsettiğim yer Bulgaristan'dı.
IMEI henüz atılamıyor ama kırılacakmış, bütün Xiaomi telefonlar kırılıyormuş. Çift hatlı olduğu için telefon 120 gün + 120 gün = 240 gün olacak şekilde IMEI atılmadan kullanabilirsin. O süreç sonunda kırdırabilirsin ya da bir olayı vardır.

Eğer atılıyorsa yurt dışından getireceğim.

Şu an elimde Xiaomi 12 Lite var oldukça memnunum, yurt dışından daha ucuza satan bir yer buldum Türkiye'de. Onlarda yurt dışından getirtmiş 7500TL'ye satın aldım yurt dışında 256 GB olanları 8300TL fiyatlardaydı. Bahsettiğim yer Bulgaristan'dı.
IMEI henüz atılamıyor ama kırılacakmış, bütün Xiaomi telefonlar kırılıyormuş. Çift hatlı olduğu için telefon 120 gün + 120 gün = 240 gün olacak şekilde IMEI atılmadan kullanabilirsin. O süreç sonunda kırdırabilirsin ya da bir olayı vardır.
Sizi çok temiz kandırmışlar :) , Telefonun arka kapağı açılarak direnç değişimi ile imei atılıyor onun dışında atılmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı