Xiaomi 12 Lite vs 13 Lite vs S21 FE

Bütçe
12.000-15.000

Leonine09

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Bu telefonlar arasında kararsız kaldım. Xiaomi 12 Lite, 13 Lite ya da Samsung S21 FE.

Telefonda oyun oynamam. Benim için önemli olan fotoğraf ve video kalitesi, hafızası ve pil ömrü. Fiyat konusunda coşmak istemiyorum. Ama telefonu aldığımda 3-4 yıl kullanmak istiyorum en azından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle S21FE bunların arasında en iyisi, belki pil performansı bir tık daha kötü olabilir ama, çok da büyük problem değil.

Herkese merhaba,

Bu telefonlar arasında kararsız kaldım. Xiaomi 12 Lite, 13 Lite ya da Samsung S21 FE.

Telefonda oyun oynamam. Benim için önemli olan fotoğraf ve video kalitesi, hafızası ve pil ömrü. Fiyat konusunda coşmak istemiyorum. Ama telefonu aldığımda 3-4 yıl kullanmak istiyorum en azından.
Hocam ben olsam Xiaomi 13 Lite alırdım sizede onu tasviye ederim şahsen. Vidyo ve işlemci bazında 21 FE den geri kalıyor ama bence fotoğraf ve özellikle batarya ile 21 fe den önde bir cihaz.

S21 FE için konuşmak gerekirse oda başlı başlı problemli bir cihaz Samsung olarak olaya bakmazsak

Evet, model olarak bakarsak belki en iyi seçenek değil fakat uzun yıllar kullanım açısından Xiaomi'ler kadar sorun çıkaramaz. Kendim 4 sene bu illeti çektim başkaların da yaşamasını istemem =D.

Evet, model olarak bakarsak belki en iyi seçenek değil fakat uzun yıllar kullanım açısından Xiaomi'ler kadar sorun çıkaramaz. Kendim 4 sene bu illeti çektim başkaların da yaşamasını istemem =D.
Hangi Modeli kullandınız acaba? Bende Mi Note 10 Lite var 2.5 sene oldu gayet memnunum ama bataryası öldü bir tık.

Biraz şans işi mi acaba bu Xiaomi Note 8 Pro kullandım 4 sene civarı şu an da S20 FE kullanıyorum ikisinde de problem yaşamadım.

Hangi Modeli kullandınız acaba? Bende Mi Note 10 Lite var 2.5 sene oldu gayet memnunum ama bataryası öldü bir tık.

Kendim Redmi Note 7 kullanıyordum ve geçenlerde tamamen bozuldu. İlk aldığımda ben de sizin gibi çok memnundum ve tabii ki, her cihazları sorunlu diyemem fakat ben çok fazla örnek gördüm bu konuda. Örneğin en yakınım, babam 2.5 yıldır Mi9T kullanıcısı ve yaklaşık 1.5 yıldır hayalet ekran sorunu var telefonunda. Aynı sorun bende de vardı ve garantisiyle uğraşmıştım bir ton. Babam çok takılmıyor ekranda silik gözüken simgelere fakat tabii ki olmaması gereken bir durum. Bataryaları cidden bir süre sonra kötü performans veriyor fakat onun dışında 2.5 senedir panel veya irili ufaklı yazılım sorunu ile karşılaşmadıysanız çok iyi, umarım böyle devam eder.

Geri
Yukarı