Xiaomi 12 Lite vs 13 Lite vs S21 FE

Bütçe
12.000-15.000
peki hepsini dışında Huwaei kullanıyordum. şimdi android yazılımı yok. Huawei ler ne durumda? iyi ce kafam karıştı :/

Kesinlikle S21FE bunların arasında en iyisi, belki pil performansı bir tık daha kötü olabilir ama, çok da büyük problem değil.
mesela şu anda camon 18 kullanıyorum pil kullanımı berbat. ofiste sürekli şarj etmem gerekiyor. Bu sorunla karşılaşmak istemiyorum açıkcası. Kampa vs gittiğimde sorun oluyor çok.
Önceleri Huawei kullanıyordum çok da memnundum ama çalındı maalesef. Bu ürünler dışında Huwaei önerir misiniz?

S20 FE de düşünebilirsiniz Snapdragon'lu 256 GB versiyonu işinizi fazlasıyla görür.
128 gb ve arka kamerası özelliklere baktığımda yeterli gelmedi bana :(

S21 FE için konuşmak gerekirse oda başlı başlı problemli bir cihaz Samsung olarak olaya bakmazsak
ya samsung markasına biraz takıntılıyım o yüzden xiaomi ye kayıyor gönlüm

Biraz şans işi mi acaba bu Xiaomi Note 8 Pro kullandım 4 sene civarı şu an da S20 FE kullanıyorum ikisinde de problem yaşamadım.
kesinlikle şans işine katılıyorum.

Kendim Redmi Note 7 kullanıyordum ve geçenlerde tamamen bozuldu. İlk aldığımda ben de sizin gibi çok memnundum ve tabii ki, her cihazları sorunlu diyemem fakat ben çok fazla örnek gördüm bu konuda. Örneğin en yakınım, babam 2.5 yıldır Mi9T kullanıcısı ve yaklaşık 1.5 yıldır hayalet ekran sorunu var telefonunda. Aynı sorun bende de vardı ve garantisiyle uğraşmıştım bir ton. Babam çok takılmıyor ekranda silik gözüken simgelere fakat tabii ki olmaması gereken bir durum. Bataryaları cidden bir süre sonra kötü performans veriyor fakat onun dışında 2.5 senedir panel veya irili ufaklı yazılım sorunu ile karşılaşmadıysanız çok iyi, umarım böyle devam eder.
her markada sorunlar oluyor bence.

Son düzenleme:
her markada sorunlar oluyor bence.

İllaki. Şu cihazda sorun olacak veya olmayacak diyemeyiz fakat telefon önerisi konularında kişisel deneyimlerin de yer bulması taraftarıyım. Gönlünüz o markadan yanaysa içinizde ukte olarak kalmamalı tabii ki, en iyi seçimi siz kendiniz yapmalısınız sonuçta cihazı siz kullanacaksınız.

İllaki. Şu cihazda sorun olacak veya olmayacak diyemeyiz fakat telefon önerisi konularında kişisel deneyimlerin de yer bulması taraftarıyım. Gönlünüz o markadan yanaysa içinizde ukte olarak kalmamalı tabii ki, en iyi seçimi siz kendiniz yapmalısınız sonuçta cihazı siz kullanacaksınız.
Güzel söylediniz. geçen yılda xiaomi diye niyetlenip tecno camon alıp pişman olmuştum :) sanırım xiaomi alacğaım.

Geri
Yukarı